0

Adam Kurasiewicz

Adam Kurasiewicz

Stanowisko
Kierownik drużyny
Aktualności
PlusLiga: LUK Lublin - Cerrad Enea Czarni Radom (GALERIA)
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wygranego meczu Cerrad Enea Czarnych Radom na inaugurację sezonu 2022/2023! Wojskowi pokonali na wyjeździe LUK Lublin 3:2. Autorem zdjęć jest Adam Kurasiewicz. PLUSLIGA: LUK LUBLIN - CERRAD ENEA CZARNI RADOM (GALERIA)  
Aktualności
Ruszył proces składania wniosków na akredytacje stałe dla dziennikarzy!
W poniedziałek (19 września) rozpoczął się proces składania wniosków na akredytacje stałe, na domowe mecze Cerrad Enea Czarnych Radom w sezonie 2022/2023 w rozgrywkach PlusLigi mężczyzn, za pośrednictwem strony Accred.eu.Wszystkich przedstawicieli mediów pragniemy po...
Aktualności
Turniej w Świdniku: Avia Świdnik - Cerrad Enea Czarni Radom (GALERIA)
Cerrad Enea Czarni Radom w ramach turnieju w Świdniku, w meczu o 3. miejsce pokonali 3:0 gospodarza Polsku Cukier Avia Świdnik. Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu, której autorem jest Adam Kurasiewicz. TURNIEJ W ŚWIDNIKU: POLSKI CUKIER AVIA ŚWI...
Aktualności
CzarniTV: Skrót meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa (VIDEO)
CzarniTV: Skrót meczu Cerrad Enea Czarnych Radom z zespołem Projekt Warszawa, w ramach XVIII Memoriału Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii Świdnik. Podopieczni Jacka Nawrockiego przegrali z drużyną ze stolicy Polski, 3:1. Materiał przygotował Adam Kurasiewicz.
Aktualności
Turniej w Świdniku: Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa (GALERIA)
Cerrad Enea Czarni Radom w ramach turnieju w Świdniku, zmierzyli się z zespołem Projektu Warszawa. Wojskowi przegrali pojedynek 3:1. Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu, której autorem jest Adam Kurasiewicz. TURNIEJ W ŚWIDNIKU: CERRAD ENEA CZARN...
Aktualności
Sparing: Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa (GALERIA)
Cerrad Enea Czarni Radom wygrali towarzyskie spotkanie z Projektem Warszawa 3:1. Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu, której autorem jest Adam Kurasiewicz. SPARING: CERRAD ENEA CZARNI RADOM - PROJEKT WARSZAWA (FOTO)
Aktualności
Siatkarze z wizytą w Normobaris - komora normobaryczna (FOTO)
Po zwycięskim turnieju w Lublinie, siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom udali się do firmy Normobaris, aby skorzystać z komory normobarycznej w celu regeneracji po zawodach. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, której autorem jest Adam Kurasiewicz.  Siatkarze z wizytą...
Aktualności
Cerrad Enea Czarni Radom z wizytą na Pikniku Rodzinnym w Goździe (GALERIA)
W niedzielę (28 sierpnia) siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom wzięli udział w Pikniku rodzinnym w Gminie Gózd. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia! Autorem zdjęć jest Adam Kurasiewicz. PIKNIK RODZINNY W GMINIE GÓZD (FOTO)  
Aktualności
Turniej w Lublinie: LUK Lublin - Cerrad Enea Czarni Radom (GALERIA)
Cerrad Enea Czarni Radom wygrali Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Lublin. Wojskowi w finale pokonali gospodarzy LUK Lublin 3:2. Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu. Autorem jest Adam Kurasiewicz. LUK LUBLIN - CERRAD ENEA CZARNI RADOM (FOTO)
Aktualności
GALERIA: Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała (FOTO)
Zapraszamy Was do obejrzenia relacji zdjęciowej z meczu Cerrad Enea Czarnych Radom z drużyną BBTS Bielsko-Biała. Wojskowi wygrali w hali MOSiR w Lublinie 3:0. Galerię zdjęć przygotował Adam Kurasiewicz. CERRAD ENEA CZARNI RADOM - BBTS BIELSKO-BIAŁA (FOTO)