Bilety i Karnety

W sezonie 2021/2022 w rozgrywkach PlusLigi mężczyzn, z powodu obostrzeń związanych z COVID19 i wytycznymi jakie obowiązują przy organizacji imprez masowych nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów. 

Sprzedaż biletów będzie się odbywała tylko i wyłącznie drogą elektroniczną, za pośrednictwem strony www.sklep.mosirradom.pl.  Nie będzie prowadzona również sprzedaż biletów w formie stacjonarnym, czyli w kasach hali MOSiR Radom, przed meczami drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom.

Z racji ograniczonej liczby miejsc do ustalonej zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym organizacji imprez masowych, ceny biletów będą w tym sezonie wyglądały następująco:

- Bilet tylko normalny - cena 30 złotych.
- Bilet stojący - 20 złotych.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik imprezy masowej meczu piłki siatkowej mężczyzn zobowiązany jest do zapoznania się z jej regulaminem. Regulamin dostępny jest w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9. Ze względów bezpieczeństwa do hali nie można wnosić napojów.

Miejsca w hali
Miejsca w hali są podzielone na sektory. Jeden bilet/karnet uprawnia do zajęcia jednego miejsca siedzącego w konkretnym sektorze, zgodnie z informacją nadrukowaną na danym bilecie lub karnecie.

Dzieci do lat 7
Pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu wstępu. Dzieci do lat 7 nie posiadające biletu zajmuje miejsce na kolanach rodzica/opiekuna.


Sprzedaż biletów
Sprzedaż odbywa się przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej https://sklep.rcsradom.pl.