Bilety i Karnety

16 sierpnia 2022 roku rozpoczęła się rezerwacja karnetów na sezon 2022/2023 w rozgrywkach PlusLigi. Karnet jest gwarancją zapewnienia stałego miejsca na trybunach hali Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63. Koszt karnetu na sezon 2022/2023 to cena 400zł. 

Sprzedaż biletów będzie się odbywała  drogą elektroniczną, za pośrednictwem strony https://sklep.rcsradom.pl.  Będzie prowadzona również sprzedaż biletów w formie stacjonarnym, czyli w kasach hali Radomskiego Centrum Sportu, przed meczami drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom.

Ceny biletów będą w tym sezonie wyglądały następująco:

- Bilet normalny -30 złotych.
- Bilet ulgowy - 20 złotych.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik imprezy masowej meczu piłki siatkowej mężczyzn zobowiązany jest do zapoznania się z jej regulaminem. Regulamin dostępny jest w hali Miejskiego Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63. Ze względów bezpieczeństwa do hali nie można wnosić napojów.

Miejsca w hali
Miejsca w hali są podzielone na sektory. Jeden bilet/karnet uprawnia do zajęcia jednego miejsca siedzącego w konkretnym sektorze, zgodnie z informacją nadrukowaną na danym bilecie lub karnecie.

Dzieci do lat 7
Pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu wstępu. Dzieci do lat 7 nie posiadające biletu zajmuje miejsce na kolanach rodzica/opiekuna.


Sprzedaż biletów
Sprzedaż odbywa się przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej https://sklep.rcsradom.pl oraz w dniu meczu w kasach hali Radomskiego Centrum Sportu.