Bilety i Karnety

Koszt karnetu w sezonie 2023/2024 na domowe mecze Enea Czarnych Radom wynosić będzie 300zł. Karnet VIP kosztować będzie z kolei 1200zł.  Karnet jest gwarancją zapewnienia stałego miejsca na trybunach hali Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63. Sprzedaż karnetów odbywa się za pośrednictwem strony sklep.rcsradom.pl.

Sprzedaż biletów będzie się odbywała  drogą elektroniczną, za pośrednictwem strony https://sklep.rcsradom.pl/  . Będzie prowadzona również sprzedaż biletów w formie stacjonarnym, czyli w kasach hali Radomskiego Centrum Sportu, przed meczami drużyny Enea Czarnych Radom.

Ceny biletów w sezonie 2023/2024 będą wynosić: 

- Bilet normalny - 30 złotych.
- Bilet ulgowy - 20 złotych.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik imprezy masowej meczu piłki siatkowej mężczyzn zobowiązany jest do zapoznania się z jej regulaminem. Regulamin dostępny jest w hali Miejskiego Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63. Ze względów bezpieczeństwa do hali nie można wnosić napojów.

Miejsca w hali
Miejsca w hali są podzielone na sektory. Jeden bilet/karnet uprawnia do zajęcia jednego miejsca siedzącego w konkretnym sektorze, zgodnie z informacją nadrukowaną na danym bilecie lub karnecie.

Dzieci do lat 7
Pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu wstępu. Dzieci do lat 7 nie posiadające biletu zajmuje miejsce na kolanach rodzica/opiekuna.

Sprzedaż biletów
Sprzedaż odbywa się przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej https://sklep.rcsradom.pl/ oraz w dniu meczu w kasach hali Radomskiego Centrum Sportu. 

Pytania prosimy kierować na adres: k.kowalczyk@wksczarni.pl