Pojedynek Cerrad Czarnych Radom na stadionie MOSiR-u!

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom są na ostatniej prostej, do zakończenia rundy zasadniczej w sezonie 2017/2018 PlusLigi. Wojskowym pozostały już tylko dwa mecze przed rundą play-off. W środę (4 kwietnia) zagrają na wyjeździe z Łuczniczką Bydgoszcz, z kolei 13 kwietnia podejmować będą w Radomiu, ONICO Warszawa. 

Wojskowym pozostały już tylko dwa mecze w rundzie zasadniczej PlusLigi. W środę (3 kwietnia) podopieczni Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia zagrają na wyjeździe z Łuczniczką Bydgoszcz. W piątek (13 kwietnia) z kolei radomianie podejmą przed własną publicznością ONICO Warszawa. 

W ostatnich dniach zarząd klubu WKS Czarni Radom S.A. postanowił podjąć działania, aby pojedynek z warszawską drużyną rozegrany został nie w hali sportowej przy ul. Narutowicza 9, lecz na stadionie MOSiR-u! Dla organizatorów byłoby to bez wątpienia duże wyzwanie, ale jak sami podkreślają nie ma rzeczy niemożliwych. 

- Mecz z ONICO Warszawa będzie na pewno cieszył się dużym zainteresowaniem. Chcielibyśmy, aby mecz odbył się w wyjątkowej scenerii, pod gołym niebem. Tak zakończona runda zasadnicza w Radomiu na pewno wpisałaby się w historię naszego klubu. - powiedział Adam Kurasiewicz, kierownik ds marketingu Stowarzyszenia Czarni Radom.

Po Świętach Wielkanocnych przedstawiciele klubu WKS Czarni Radom S.A. usiądą do rozmów z włodarzami MOSiR-u. Czy do pojedynku Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa dojdzie na stadionie MOSiR-u? O tym będziemy informować w najbliższych dniach! To wydarzenie bez wątpienia zapisałoby się w kartach historii radomskiego sportu! 

************

Nie zapominajmy jednak, że 1 kwietnia mamy prima aprilis - pozdrawiamy!