Ważny pojedynek Enea Czarnych Radom w Bełchatowie

Przed siatkarzami Waldo Kantora kolejny ligowy sprawdzian. Po zwycięstwie odniesionym na własnym terenie nad GKS-em Katowice, w sobotę (30 marca) o godzinie 12:30 zawodnicy Enea Czarnych Radom rozpoczną ligowy pojedynek na terenie PGE GiEK Skry Bełchatów! Transmisja meczu w telewizji Polsat Sport!Enea Czarni Radom do sobotniego pojedynku w hali Energia w Bełchatowie podejdą podbudowani ligowym zwycięstwem, które odnieśli w poniedziałek (25 marca) w starciu z GKS-em Katowice. Podopieczni Waldo Kantora w doskonałym stylu odprawili swojego przeciwnika z "kwitkiem", wygrywając przed własną publicznością 3:0. 

Dla Enea Czarnych Radom triumf w hali Radomskiego Centrum Sportu pozwolił ponownie zredukować stratę do 15. miejsca, które jest ostatnim "bezpiecznym" w ligowej stawce. Wojskowi po 27. ligowych meczach mają na swoim koncie 18. punktów. Enea Czarni Radom przed pojedynkiem w hali Energia w Bełchatowie tracą do KGHM Cuprum Lubin pięć punktów.PGE GiEK Skra Bełchatów ma na swoim koncie z kolei 36. punktów, na które składa się 13. zwycięstw i 14. porażek. Bełchatowianie wciąż liczą się w grze o awans do najlepszej ósemki drużyn w naszym kraju. Spotkanie w hali Energia zapowiada się niezwykle ważne, zarówno dla drużyny gospodarzy, jak i dla ekipy WKS-u.

Warto również dodać, że radomianie w bełchatowskiej hali sportowej nie wygrali od powrotu do siatkarskiej PlusLigi mężczyzn. Warto więc teraz sięgnąć po historyczny zwycięstwo oraz punkty do ligowej tabeli, które dalej pozwolą realnie myśleć drużynie z Radomia o utrzymaniu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Mecz 28.kolejki: PGE GiEK Skra Bełchatów - Enea Czarni Radom, rozegrany zostanie w sobotę (30 marca) o godzinie 12:30 w hali Energia w Bełchatowie. Spotkanie transmitowane będzie przez telewizję Polsat Sport.