W hali RCS zespół Enea Czarnych Radom podejmie beniaminka z Częstochowy

W ramach 25. serii gier siatkarze Enea Czarnych Radom ponownie zameldują się na swojej hali. Tym razem po drugiej stronie siatki pojawi się tegoroczny beniaminek PlusLigi mężczyzn, drużyna Exact Systems Hemarpol Częstochowa! Spotkanie zaplanowane zostało w poniedziałek (11 marca) o godzinie 17:30. Beniaminek z Częstochowy, w poniedziałek 11 marca, zamelduje się w hali Radomskiego Centrum Sportu. Drużyna prowadzona przez trenera Leszka Hudziaka, w obecnym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Siatkarze z pod Jasnej Góry, zapisali na swoje konto 7. zwycięstw i ponieśli 17. porażek. Ten bilans spotkań daje obecnie Norwidowi 23. punkty i 12. pozycję w ligowej tabeli.

Exact Systems Hemarpol Częstochowa po przegranym meczu z PGE GiEK Skrą Bełchatów, w dwóch kolejnych pojedynkach schodził z parkietu zwycięsko. Częstochowianie w ramach 23. serii gier pokonali 3:1 Asseco Resovię Rzeszów oraz w ostatniej kolejce GKS Katowice 3:2. Exact Systems Hemarpol do Radomia przyjedzie również z chęcią rewanżu, za porażkę jaką ponieśli 7 grudnia 2023 roku w starciu z WKS-em. Wówczas Enea Czarni Radom triumfowali po pięciosetowym pojedynku. Enea Czarni Radom do starcia z beniaminkiem podejdą po przegranym meczu w Olsztynie. Wojskowi w hali Urania, zdołali wywieźć tylko jednego seta, przegrywając pojedynek z miejscowym Indykpol AZS-em, 3:1. Teraz przed podopiecznymi Waldo Kantora niezwykle ważny sprawdzian. Jeśli Enea Czarni Radom chcą zachować szansę na utrzymanie w PlusLidze, starcie z Exact Systems Hemarpol Częstochowa muszą wygrać. 

Mecz 25. kolejki: Enea Czarni Radom - Exact Systems Hemarpol Częstochowa, rozegrany zostanie w poniedziałek (11 marca) o godzinie 17:30 w hali Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63 w Radomiu. Mecz transmitowany będzie przez telewizję Polsat Sport. Bilety na zbliżający się pojedynek dostępne są do nabycia na stronie sklep.rcsradom.pl oraz w dniu meczu w kasach hali RCS.