Porażka Enea Czarnych Radom w Arenie Ursynów (GALERIA)

W środę (24 stycznia) siatkarze Enea Czarnych Radom w ramach 18. kolejki PlusLigi mężczyzn, pojechali do stolicy Polski, gdzie zmierzyli się z miejscowym Projektem Warszawa. Podopieczni Waldo Kantora nie zdołali skutecznie przeciwstawić się wyżej notowanemu przeciwnikowi, przegrywając w Arenie Ursynów 3:0. MVP meczu wybrany został rozgrywający gospodarzy, Jan Firlej.

PLUSLIGA: PROJEKT WARSZAWA - ENEA CZARNI RADOM (GALERIA)

W ramach 18. kolejki PlusLigi mężczyzn, podopieczni Waldo Kantora zmierzyli się na wyjeździe z Projektem Warszawa. Mecz w Arenie Ursynów zakończył się po trzysetowej konfrontacji, z której zwycięsko wyszli gospodarze.

W pierwszych dwóch partiach Projekt Warszawa wyraźnie zaznaczył swoją przewagę na boisku, ogrywając Wojskowych kolejno 25:17 oraz 25:12. W trzeciej odsłonie meczu lepiej od początku prezentowali się Enea Czarni Radom którzy prowadzili (9:4). Siatkarze Piotra Grabana sukcesywnie odrabiali straty w tej partii i już po chwili tablica z wynikiem pokazywała rezultat (12:12). Górą w tym secie ponownie okazali się siatkarze Projektu, którzy wygrali 25:22, a w całym spotkaniu 3:0.Teraz przed Enea Czarnymi Radom przygotowania do meczu ze Ślepskiem Malow Suwałki. Pojedynek zaplanowany został na poniedziałek (29 stycznia) o godzinie 20:30 w hali Radomskiego Centrum Sportu. 

Projekt Warszawa – Enea Czarni Radom 3:0 (25:17, 25:12, 25:22)
Projekt Warszawa: Kowalczyk (5), Firlej (4), Tillie (7), Wrona (6), Bołądź (4), Szalpuk (12), Gruszczyński (libero) oraz Stępień, Semeniuk, Grobelny (4), Weber (7)
Enea Czarni Radom: Ostrowski (3), Hofer (6), Todorović, Formela (8), Meljanac (11), Smoliński (1), Nowowsiak (libero) oraz Piotrowski, Gomułka (3), Gniecki