Krzysztof Michalski drugim trenerem Cerrad Enea Czarnych Radom!

Krzysztof Michalski w sezonie 2023/2024 dalej będzie pełnić rolę drugiego trenera drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom. Popularny "Kylo" w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi mężczyzn będzie asystentem głównego trenera, Pawła Woickiego.

Krzysztof Michalski całą swoją siatkarską przygodę związany jest z radomskim klubem. Swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiał w młodzieżowych drużynach RCS Czarnych Radom. Popularny "Kylo" jako kapitan drużyny sięgał po wicemistrzostwo Polski Kadetów oraz dwukrotnie po Mistrzostwo Polski Juniorów!

Następnie Krzysztof Michalski włączony został do seniorskiego składu RCS Czarnych Radom, z którym w sezonie 2011/2012 wywalczył awans do II ligi. Na zapleczu PlusLigi już jednak nie zagrał, zaś został statystykiem drużyny WKS-u. W rozgrywkach I ligi w sezonie 2012/2013 wywalczył awans do PlusLigi i przez kolejne osiem lat pełnił tę funkcję w zespole Cerrad Enea Czarnych Radom. W swoim zawodowym CV, Krzysztof Michalski może pochwalić się pracą w siatkarskiej reprezentacji mężczyzn seniorów u boku szkoleniowca Ferdinando De Giorgiego oraz Michała Bąkiewicza w kadrze Polski Kadetów.

W sezonie 2020/2021 Krzysztof Michalski po odejściu Roberta Prygla "wskoczył" na ławkę trenerską, będąc wówczas asystentem Dimy Skoryy. W rozgrywkach 2021/2022 popularny "Kylo" był już oficjalnie drugim trenerem zespołu, współpracując ze szkoleniowcem Jakubem Bednarukiem, a w ubiegłym roku był asystentem Jacka Nawrockiego oraz Pawła Woickiego.

W sezonie 2023/2024 Krzysztof Michalski  również będzie drugim trenerem w sztabie szkoleniowym Cerrad Enea Czarnych Radom.  Życzymy Krzysiek powodzenia i jak najlepszych wyników z drużyną w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi mężczyzn!