Cerrad Enea Czarni Radom przed pierwszym turniejem towarzyskim

W piątek (26 sierpnia) Cerrad Enea Czarni Radom rozpoczną zmagania w pierwszym, przedsezonowym turnieju. Podopieczni Jacka Nawrockiego wezmą udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin. Obok zespołu Wojskowych i gospodarzy LUK Lublin, udział wezmą: KPS Siedlce oraz BBTS Bielsko-Biała.
Przed zespołem Jacka Nawrockiego pierwszy przedsezonowy turniej towarzyski. Cerrad Enea Czarni Radom w piątek (26 sierpnia) rozpoczną zmagania w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin, w których obok zespołu WKS-u udział wezmą LUK Lublin, KPS Siedlce i BBTS Bielsko-Biała. 

- Budowanie dyspozycji na ligę jest dla nas bardzo ważne. Naszym celem jest budowa gry pod względem taktycznym i na tym się będziemy skupiać. Uważam, że praca nad techniką oraz motoryką jaką teraz robimy idzie w bardzo dobrym kierunku. - zaznacza szkoleniowiec Cerrad Enea Czarnych Radom, Jacek Nawrocki.

Wojskowi w piątek (26 sierpnia) zmierzą się z drużyną BBTS Bielsko-Biała. Drugą parę parę w turnieju tworzyć będą LUK Lublin - KPS Siedlce. W sobotę (27 sierpnia) rozegrane zostaną kolejne dwa spotkania. Przegrani piątkowym spotkań rywalizować będą o trzecie miejsce w turnieju, z kolei triumfatorzy w półfinałach zagrają o końcowe zwycięstwo w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin.

Drużyna Cerrad Enea Czarnych Radom wybierze się do Lublina w prawie pełnym składzie. W zespole Jacka Nawrockiego brakuje już jedynie Timo Tammemaa, który wkrótce ma już dołączyć do kolegów z drużyny. 

Poniżej znajduje się plakat organizatora zawodów i dokładny terminarz spotkań: