Znamy skład Cerrad Enea Czarnych Radom na PreZero Grand Prix w Krakowie!

Już 11 sierpnia do Krakowa zawitają gracze Ligi Mistrzów Świata! Po raz trzeci rozegrany zostanie turniej PreZero Grand Prix PLS! Cerrad Enea Czarni Radom wystąpią w składzie: Daniel Gąsior, Mateusz Masłowski, Bartosz Firszt, Bartek Sławiński, a rolę pierwszego trenera podczas zawodów będzie pełnić Krzysztof Michalski!Cerrad Enea Czarni Radom do rywalizacji na plaży w Krakowie przystąpią w składzie: Daniel Gąsior, Mateusz Masłowski, Bartosz Firszt oraz Bartek Sławiński. Rolę pierwszego trenera będzie pełnić szkoleniowiec Krzysztof Michalski! Wojskowi w swoim pierwszym pojedynku na plaży zmierzą się z zespołem GKS-u Katowice.

Rywalizacja w Krakowie odbywać się będzie na boiskach w kompleksie sportowym KS Wanda przy ulicy Bulwarowej 39. Początek turnieju zaplanowano na czwartek 11 sierpnia, medalistów poznamy w niedzielę 14 sierpnia. Zawody PreZero Grand Prix rozgrywane są systemem podwójnej eliminacji (tzw. brazylijskim), tj. zespół odpada turnieju po przegraniu w nim dwóch spotkań. 

Poniżej prezentujemy pary pierwszego dnia zawodów. Dalsza rywalizacja odbywać się będzie zgodnie z diagramem rozgrywek:

Cuprum Lubin – Projekt Warszawa
Trefl Royal Seafood Gdańsk – LUK Lublin
Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice – Cerrad Enea Czarni Radom
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron CMC Warta Zawiercie
BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Barkom Każany Lwów
Jastrzębski Węgiel – Stal Nysa

Wstęp na turniej i do strefy kibica w kompleksie sportowym KS Wanda jest bezpłatny. Mecze transmitowane będą przez telewizję Polsat Sport.