Ostatni mecz Cerrad Enea Czarnych Radom w 2021 roku!

Przed zespołem Cerrad Enea Czarnych Radom ostatni pojedynek w 2021 roku! 30 grudnia Wojskowi zmierzą się na własnym terenie z PGE Skrą Bełchatów. Dla podopiecznych Jakuba Bednaruka będzie to również zakończenie pierwszej części rundy zasadniczej w obecnym sezonie PlusLigi.Czwartkowy (30 grudnia) pojedynek w hali MOSiR w Radomiu, będzie nie tylko ostatnim meczem w 2021 roku, ale również zakończy pierwszą część rundy zasadniczej w rozgrywkach PlusLigi - sezonu 2021/2022.

Rywalem zespołu Jakuba Bednaruka będzie drużyna PGE Skry Bełchatów. Drużyna Slobodana Kovaca w tym sezonie PlusLigi, jak dotąd zapisała na swoje konto 8. zwycięstw i poniosła 4. porażki. Siatkarze PGE Skry w swoim dorobku uzbierali 24. punkty co obecnie daje bardzo wysoką, piątą lokatę w ligowej tabeli.

Liderami w zespole z Bełchatowa są Aleksander Atanasijević - zdobywca 200 punktów w tym sezonie oraz Mateusz Bieniek - zdobywca 144 punktów i Milad Ebadipour - 143 punkty. Dodatkowo środkowy Mateusz Bieniek jest liderem PlusLigi pod względem zdobytych asów serwisowych - 28 punktów. Doskonałą dyspozycję w obecnym sezonie prezentuje także drugi ze środkowych - Karol Kłos. 32-letni zawodnik jest liderem w klasyfikacji najlepiej blokujących w PlusLidze - 38 punktów. 

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom do starcia z utytułowanym przeciwnikiem podejdą po porażce z Jastrzębskim Węglem w ramach 12.kolejki PlusLigi oraz zwycięstwie w 1/16 Tauron Pucharu Polski z Krispol Września. Po czwartkowym pojedynku Wojskowych z PGE Skrą Bełchatów, drużyna Cerrad Enea Czarnych Radom przeniesie się na nowy obiekt w mieście. Od 2022 roku klub z Radomia swoje mecze będzie rozgrywać w hali Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63.

Mecz Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów, rozegrany zostanie w czwartek (30 grudnia) o godzinie 20:30 w hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9. Spotkanie transmitowane będzie przez telewizję Polsat Sport. Bilety na mecz dostępne na stronie www.sklep.mosirradom.pl