Ta ostatnia niedziela. Cerrad Enea Czarni Radom zakończą sezon w Lubinie

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom, w niedzielę (28 marca) zakończą zmagania w sezonie 2020/2021. Zespół prowadzony przez Dimę Skoryy rozegra drugi mecz z Cuprum Lubin, którego stawką będzie na koniec obecnych rozgrywek 11. lokata w ligowej tabeli. W pierwszym pojedynku lepsi okazali się Wojskowi, którzy triumfowali na własnym obiekcie 3:0. To będzie "ostatnia niedziela" dla siatkarzy Cerrad Enea Czarnych Radom. Wojskowi 28 marca 2021 roku zakończą zmagania w tegorocznych rozgrywkach PlusLigi mężczyzn. Podopieczni Dimy Skoryy rywalizują o 11. miejsce z zespołem Cuprum Lubin. W dwumeczu, na prowadzeniu są siatkarze z Radomia, którzy w pierwszym pojedynku pewnie wygrali na własnym parkiecie 3:0.

- W pierwszym meczu zrobiliśmy to co należało do nas. W Lubinie chcemy postawić "kropkę nad i". Po to pracujemy. Serce sportowca zawsze chce wygrywać. Sezon zawsze lepiej skończyć wygranym, niż przegranym. - powiedział po pierwszym pojedynku z Cuprum Lubin, szkoleniowiec Cerrad Enea Czarnych Radom, Dima Skoryy. 

W obecnym sezonie PlusLgi, Cerrad Enea Czarni Radom dwukrotnie pokonali zespół z Lubina. W rundzie zasadniczej w Radomiu, a także przed tygodniem w pierwszym meczu o 11. miejsce. W tegorocznych rozgrywkach, na terenie Cuprum lepsi okazali się gospodarze, którzy triumfowali u siebie w trzech odsłonach.

Rewanżowe spotkanie o 11. miejsce na zakończenie sezonu rozegrane zostanie w niedzielę (28 marca) o godzinie 20:30 W przypadku remisu 1:1, będziemy świadkami tzw. złotego seta, granego do 15 punktów. Mecz Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom, transmitowane będzie przez telewizję Polsat Sport News

Rywalizacja o 11. miejsce w sezonie 2020/2021:
I mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin 3:0 (25:21, 25:22, 25:13)
MVP: Dawid Konarski
II mecz: Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom - 28 marca, godz. 20:30, transmisja Polsat Sport News

Stan rywalizacji: 1:0 - dla Cerrad Enea Czarnych Radom