Znamy plan meczów sparingowych Cerrad Enea Czarnych Radom

Cerrad Enea Czarni Radom poznali plan meczów towarzyskich przed sezonem 2020/2021 w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. Podopiecznych Roberta Prygla czekają pojedynki m.in. z zespołami z Zawiercia, Suwałk, Rzeszowa, a także wyjazd do Rygi na mecze z reprezentacją Łotwy.Cerrad Enea Czarni Radom mecze towarzyskie rozpoczną w piątym tygodniu przygotowań do sezonu. 7 sierpnia zmierzą się na wyjeździe z MKS-em Będzin. Dzień później podopieczni Roberta Prygla zameldują się w Zawierciu, gdzie rozegrają sparing z Aluron CMC Wartą. Tydzień później w hali MOSiR w Radomiu zamelduje się zeszłoroczny beniaminek PlusLigi - Ślepsk Malow Suwałki. Starcia z drużyną Ślepska zaplanowane zostały na 14 sierpnia oraz 15 sierpnia.

21 sierpnia Cerrad Enea Czarni Radom wylecą do Łotwy, gdzie rozegrają dwa kontrolne mecze z reprezentacją Łotwy. W ostatni weekend sierpnia, podopieczni Roberta Prygla rozegrają turniej w Kozienicach. Przeciwnikami Wojskowych będą Asseco Resovia Rzeszów, MKS Będzin oraz LUK Politechnika Lublin.

Ostatni sprawdzianem dla Cerrad Enea Czarnych Radom będzie turniej w Lublinie. W dniach 4 września - 5 września, Wojskowi powalczą z gospodarzami, VERVA Warszawa ORLEN Paliwa oraz Asseco Resovią Rzeszów.

Radomianie w piątek (17 lipca) zakończyli drugi tydzień przygotowań do startu rozgrywek. Z zespołem nie trenuje jeszcze Dawid Konarski oraz Brenden Sander. Amerykański przyjmujący przebywa jeszcze w swoim kraju, a Dawid Konarski zamelduje się w Radomiu po zgrupowaniu reprezentacji Polski, którą pod koniec lipca czekają mecze towarzyskie w Zielonej Górze.

Mecze towarzyskie Cerrad Enea Czarnych Radom przed rozgrywkami 2020/2021 w PlusLidze:

7 sierpnia: mecz z MKS-em Będzin (w Będzinie)
8 sierpnia: mecz z Aluron CMC Warta Zawiercie (w Zawierciu)
14 sierpnia - 15 sierpnia:  mecze z Ślepsk Malow Suwałki (w Radomiu)
22 sierpnia - 23 sierpnia: mecze z reprezentacją Łotwy (na Łotwie)
29 sierpnia - 30 sierpnia: turniej w Kozienicach z Asseco Resovią Rzeszów, LUK Politechniką Lublin, MKS-em Będzin
4 września - 5 września: turniej w Lublinie z Asseco Resovią Rzeszów, VERVA Warszawa Orlen Paliwa oraz LUK Politechniką Lublin