Sztab trenerski Cerrad Enea Czarnych Radom oficjalnie zamknięty!

Fizjoterapeutka Aleksandra Skalska, trener przygotowania motorycznego Kuba Szyszka oraz statystyk Krzysztof Michalski zostają na kolejny sezon z drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom! Sztab trenerski na nadchodzące rozgrywki 2020/2021 w drużynie Wojskowych został oficjalnie zamkniętyW radomskiej drużynie trwa budowanie składu na nowy sezon w rozgrywkach PlusLigi. W ostatnich dniach oficjalnie poinformowano, że drużynę Cerrad Enea Czarnych Radom w sezonie 2020/2021 poprowadzi duet trenerski Robert Prygiel - Dima Skoryy. W sztabie szkoleniowym na kolejne rozgrywki pozostaną fizjoterapeutka Aleksandra Skalska, trener przygotowania motorycznego Kuba Szyszka oraz statystyk Krzysztof Michalski.

- Sztab trenerski na przyszły sezon pozostaje bez zmian. Cieszymy się z możliwości dalszej współpracy z Olą, Kubą oraz Krzysztofem. - powiedział prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień.

Aleksandra Skalska trafiła do Cerrad Enea Czarnych Radom w trakcie sezonu 2017/2018. Aleksandra Skalska ukończyła studia na Uniwersytecie Radomskim o kierunku fizjoterapia. Obecnie przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej na Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie na wydziale fizjoterapii. 

Krzysztof Michalski pełni funkcję statystyka Cerrad Enea Czarnych Radom od sezonu 2012/2013, kiedy to wraz z radomskim klubem wywalczył tytuł mistrza I ligi oraz awans do ekstraklasy.  Warto dodać, że popularny "Kylo" jest wychowankiem RCS Czarnych Radom, z którymi sięgnął po m.in. złoty medal mistrzostw Polski juniorów. W swoim zawodowym CV, Krzysztof Michalski może pochwalić się pracą w siatkarskiej reprezentacji mężczyzn u boku szkoleniowca Ferdinando De Giorgiego. 

Kuba Szyszka pełni funkcję trenera przygotowania motorycznego w Cerrad Enea Czarnych Radom od sezonu 2017/2018. Kuba jest trenerem od 18. roku życia, a od ośmiu lat jet związany ze sportem. Jest certyfikowanym trenerem kulturystyki (PAS Polska), trenerem Crossfit Level 1(Crossfit Bold, Londyn) , trenerem CrossCore (Hokksund, Norwegia), olimpijskiego podnoszenia ciężarów (certyfikat Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów) oraz trenerem gimnastyki w Crossficie Level 1 (Kraków).  W ostatnich latach trener Kuba Szyszka związany jest ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Spale, gdzie współpracuje z siatkarzami kadry narodowej z grup młodzieżowych. 

W nadchodzących tygodniach klub będzie informować o kolejnych ruchach transferowych.

Drużyna Cerrad Enea Czarnych Radom na sezon 2020/2021:
Rozgrywający: Michał Kędzierski
Środkowi: Michał Ostrowski, Bartłomiej Grzechnik
Przyjmujący: Bartosz Firszt
Atakujący:
Libero: Mateusz Masłowski

Sztab trenerski:
I trener: Robert Prygiel
II trener: Dima Skoryy
Statystyk: Krzysztof Michalski
Trener przygotowania motorycznego: Kuba Szyszka
Fizjoterapeuta: Aleksandra Skalska