Trzech siatkarzy dalej w Cerrad Enea Czarnych Radom!

Michał Kędzierski, Mateusz Masłowski oraz Bartosz Firszt w kolejnym sezonie PlusLigi nadal będą występować w barwach drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom. Wspomnieni zawodnicy mają z klubem ważne kontrakty. W sezonie 2020/2021 kibice Cerrad Enea Czarnych Radom będą mogli oglądać w barwach swojej drużyny trzech siatkarzy: Michała Kędzierskiego, Mateusza Masłowskiego oraz Bartosza Firszta. Wspomniani zawodnicy mają bowiem ważne kontrakty z radomskim klubem.

Dla Michała Kędzierskiego sezon 2019/2020 był powrotem do Radomia. Rozgrywający bronił barw WKS-u w sezonach 2013/2014 , 2014/2015 oraz 2016/2017. Ubiegły rok w siatkarskiej PlusLidze popularny "Kędzior" może zapisać do udanych. 25-letni zawodnik zaliczał bardzo dobre występy w drugiej części rundy zasadniczej, gdzie wygrał rywalizację o pierwszego rozgrywającego z Dejanem Vinciciem. Michał Kędzierski wystąpił łącznie w ostatnim sezonie w 23 meczach, zdobywając dla swojego zespołu 16 punktów.

Dla Mateusza Masłowskiego oraz Bartosza Firszta, sezon 2019/2020 był debiutem w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom. Mateusz Masłowski do drużyny Wojskowych przeniósł się z Asseco Resovii Rzeszów. Popularny "Masło"  wystąpił w 21 meczach w zespole WKS-u, na które złożyło się również 73 rozegrane sety. 

Bartosz Firszt do Cerrad Enea Czarnych Radom, przyszedł z I-szlo ligowego zespołu BBTS-u Bielska-Biała, z którym w rozgrywkach 2018/2019 zajął 5. miejsce na zapleczu PlusLigi. Młody przyjmujący w ostatnim sezonie, w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom zapisał na swoje konto 23 występy, na które złożyło się 54 sety oraz 40 zdobytych punktów. Najwięcej "oczek" dla zespołu Wojskowych zdobył w meczu przeciwko Grupie AZOTY ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 8 punktów.

Powoli zaczyna się kształtować drużyna Cerrad Enea Czarnych Radom na sezon 2020/2021. W ostatnich tygodniach klub przedłużył kontrakty z Michałem Ostrowskim oraz Bartłomiejem Grzechnikiem - wychowankami radomskiego zespołu. W kolejnych tygodniach władze klubu będą informować o kolejnych ruchach kadrowych.

Cerrad Enea Czarni Radom - sezon 2020/2021:
Rozgrywający: Michał Kędzierski
Środkowi: Bartłomiej Grzechnik, Michał Ostrowski
Przyjmujący: Bartosz Firszt
Atakujący:
Libero: Mateusz Masłowski