Michał Ostrowski na kolejny sezon w barwach swojego klubu!

Michał Ostrowski, wychowanek radomskiego klubu zostaje z Cerrad Enea Czarnymi Radom na przyszły sezon! Środkowy związał się ze swoim macierzystym klubem roczną umową. To pierwszy ruch transferowy w zespole Roberta Prygla przed rozgrywkami 2020/2021 w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn.Po rozgrywkach 2019/2020 umowę z klubem przedłużył jego wychowanek Michał Ostrowski! Popularny "Ostry" w 2012 roku z radomską drużyną awansował do I ligi, a rok później do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce - PlusLigi. W debiutanckim sezonie 2013/14 rozegrał 16 meczów, a wówczas Wojskowi zajęli 7. miejsce na koniec sezonu.

Dla Michała Ostrowskiego sezon 2020/2021 będzie już 8. w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom. Obecnie w PlusLidze, "Ostry" zaliczył 127. rozegranych spotkań i zdobył dla Wojskowych 383. punkty! W ubiegłym sezonie Michał Ostrowski pełnił również rolę wicekapitana zespołu. 

- Oczywiście cieszę się, że podpisałem nowy kontrakt. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce wróci do normy i wraz z kibicami rozpoczniemy wspólnie sezon 2020/2021, a w wakacje rozpoczniemy przygotowania do nowych rozgrywek. Jestem dumny, że będę grać dalej w swoim macierzystym klubie, który reprezentuje nieprzerwanie od początków swojej przygody w tym sporcie. - podkreśla Michał Ostrowski.

Warto zaznaczyć, że Michał Ostrowski w ostatnim sezonie znalazł się na pierwszym miejscu w klasyfikacji najlepiej blokujących swojego zespołu. Popularny Ostry zdobył dla Cerrad Enea Czarnych Radom w rozgrywkach 2019/2020 łącznie 88 punktów, w tym 32 w elemencie bloku. 

W kolejnych tygodniach klub będzie informować o kolejnych ruchach kadrowych w zespole Cerrad Enea Czarnych Radom.