Komunikat klubu w sprawie najbliższych meczów Cerrad Enea Czarnych Radom

W związku z oficjalną decyzją premiera Mateusza Morawieckiego, od wtorku (10 marca) wszystkie imprezy masowe zostały odwołane. Powodem tej decyzji jest panująca epidemia koronawirusa. Najbliższe dwa mecze Cerrad Enea Czarnych Radom w ramach rozgrywek PlusLigi mężczyzn w sezonie 2019/2020 w hali MOSiR w Radomiu, odbędą się bez udziału publiczności.

- W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, chcemy wprowadzić jak najwięcej działań zapobiegawczych, lepiej zapobiegać niż leczyć. Czytając zalecenia WHO podejmujemy decyzję, aby ograniczyć skutki koronawirusa i odwołujemy wszystkie imprezy masowe.  - oświadczył na specjalnie zwołanej konferencji prasowej w Warszawie, premier Mateusz Morawiecki.

- Jeśli organizatorzy uznają, że impreza dalej będzie miała sens bez udziału publiczności, to wojewodowie w tym zakresie będą elastyczni - zapewnił minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński.

W związku z tą decyzją, dwa najbliższe mecze Cerrad Enea Czarnych Radom w hali MOSiR w Radomiu, odbędą się zgodnie z planem, lecz bez udziału publiczności. 11 marca (środa) o godzinie 17:30 drużyna Wojskowych zmierzy się z drużyną Indykpol AZS Olsztyn. Cztery dni później - 15 marca (niedziela) o godzinie 20:30, drużyna Roberta Prygla zmierzy się we własnej hali z Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu, który odpowiedzialny jest za sprzedaż biletów na mecze Cerrad Enea Czarnych Radom  informuje, że kibice, którzy nabyli bilety na środowy (11 marca) mecz z Indykpol AZS-em Olsztyn, mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy za ich zakup zgodnie z regulaminem przy sprzedaży biletów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://kupbilet.mosirradom.pl/site/regulamin oraz pod adresem email: bilety@mosir.radom.pl - w treści należy podać numer transakcji. 

Pragniemy przypomnieć, że mecze Cerrad Enea Czarnych Radom z Indykpol AZS-em Olsztyn oraz Aluron Virtu CMC Zawiercie, będzie można obejrzeć na sportowych kanałach telewizji Polsat. 

*Udział w meczach Cerrad Enea Czarnych Radom w hali MOSiR mogą wziąć akredytowani dziennikarze.