Cerrad Enea Czarni Radom będą odrabiać zaległości w PlusLidze

Po serii trzech meczów na wyjeździe, Cerrad Enea Czarni Radom ponownie zaprezentują się własnym kibicom w hali MOSiR! W przeciągu pięciu dni Wojskowi rozegrają dwa mecze. Rywalami drużyny Roberta Prygla będzie Indykpol AZS Olsztyn oraz Aluron Virtu CMC Zawiercie.Podopieczni Roberta Prygla w nowym tygodniu dwukrotnie zaprezentują się własnym kibicom. Cerrad Enea Czarni Radom po serii pojedynków na wyjeździe w środę (11 marca) oraz niedzielę (15 marca) rozegrają zaległe mecze w ramach rozgrywek PlusLigi mężczyzn w sezonie 2019/2020.

Wojskowi ostatni raz w hali MOSiR w nowym roku grali 15 lutego. Wówczas Cerrad Enea Czarni Radom pokonali, wicemistrza Polski - Verva Warszawę Orlen Paliwa. Po meczu z zespołem ze stolicy naszego kraju, podopieczni Roberta Prygla wywieźli komplety punktów z Jastrzębia-Zdrój oraz Suwałk. W ostatniej serii gier Cerrad Enea Czarni Radom po tie-breaku ulegli na wyjeździe PGE Skrze Bełchatów.

W nowym tygodniu, radomianie będą odrabiać zaległości w obecnym sezonie PlusLigi. W środę (11 marca) w ramach 14. kolejki zmierzą się z Indykpol AZS-em Olsztyn. Cztery dni później - 15 marca, w hali MOSiR w Radomiu zamelduje się Aluron Virtu CMC Zawiercie. Pojedynek z Jurajskimi Rycerzami rozgrywany będzie w ramach zaległej 21. kolejki.

Warto podkreślić, że w 2020 roku Cerrad Enea Czarni Radom we własnej hali zapisali komplet zwycięstw. Zespół WKS-u, pokonał Trefl Gdańsk, Asseco Resovię Rzeszów oraz Vervę Warszawa Orlen Paliwa. Bilety na mecz z Indykpol AZS Olsztyn oraz Aluron Virtu CMC Zawiercie, są do nabycia na stronie www.kupbilet.mosirradom.pl