Z kim Cerrad Enea Czarni Radom zagrają w marcu?

Cerrad Enea Czarni Radom w najbliższy piątek (6 marca) rozpoczną kolejny miesiąc pojedynków w rozgrywkach PlusLigi. W marcu podopieczni Roberta Prygla rozegrają pięć meczów, z czego trzy rozegrają przed własną publicznością.Marcowe pojedynki Cerrad Enea Czarni Radom zainaugurują w Bełchatowie. Wojskowi 6 marca zagrają na wyjeździe z PGE Skrą Bełchatów. Pięć dni później podopieczni Roberta Prygla po trzech wyjazdowych pojedynkach podejmie w hali MOSiR w Radomiu, Indykpol AZS Olsztyn.

15 marca (niedziela) WKS, ponownie zaprezentuje się własnym kibicom. Tym razem w hali MOSiR zamelduje się Aluron Virtu CMC Zawiercie. W środę (18 marca) Cerrad Enea Czarni Radom wybiorą się na teren GKS-u Katowice. Na zakończenie rundy zasadniczej w PlusLidze sezonu 2019/2020 radomianie zmierzą się przed własną publicznością z Cuprum Lubin.

Wojskowi do marcowych meczów, podejdą po 4. zwycięstwach z rzędu. Podopieczni Roberta Prygla w ostatnim czasie "odprawili z kwitkiem" Asseco Resovię Rzeszów, VERVA Warszawę, Jastrzębski Węgiel oraz Ślepsk Malow Suwałki.

Marcowe mecz Cerrad Enea Czarnych Radom:

6 marca: PGE Skra Bełchatów - Cerrad Enea Czarni Radom - 17:30 - transmisja Polsat Sport
11 marca - Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn - 17:30 - transmisja Polsat Sport
15. marca - Cerrad Enea Czarni Radom - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 20:30 - transmisja Polsat Sport
18. marca - GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom - 
21. marca - Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin