Cerrad Enea Czarni Radom przed ostatnimi meczami w lutym

Zespól Roberta Prygla w lutym ma jeszcze do rozegrania trzy spotkania. W Radomiu drużyna Wojskowych zmierzy się z wicemistrzem Polski z Warszawy oraz dwukrotni zagra na wyjeździe.Cerrad Enea Czarni Radom po serii trzech porażek z rzędu, w ostatniej kolejce PlusLigi, wreszcie zasmakowali zwycięstwa! Podopieczni Roberta Prygla w 2020 roku są bardzo skuteczni na własnym terenie. W drugim meczu nowego roku, zespół WKS-u, podejmował ekipę Asseco Resovii Rzeszów. Radomianie triumfowali 3:0, awansując na ósme miejsce w ligowej tabeli.

W lutym Cerrad Enea Czarnych czekają jeszcze trzy pojedynki. W sobotę (15 lutego) w Radomiu zamelduje się wicemistrz Polski - Verva Warszawa Orlen Paliwa. Po meczu w hali MOSiR-u Wojskowi wybiorą się na dwa pojedynki na terenie rywali. 22 lutego zmierzą się z Jastrzębskim Węglem, a sześć dni później powalczą na terytorium beniaminka PlusLigi - MKS Ślepsk Malow Suwałki.

26 lutego odbyć się miał mecz z Aluron Virtu CMC Zawiercie. Pojedynek z Jurajskimi Rycerzami w hali MOSiR w Radomiu przełożony został na 15 marca 2020 roku.

Pojedynki Cerrad Enea Czarnych Radom z Vervą Warszawa Orlen Paliwao Jastrzębskim Węglem oraz MKS Ślepsk Malow Suwałki, pokazane zostaną przez telewizję Polsatu Sport.