Ważny pojedynek w hali MOSiR w Radomiu! Wojskowi podejmują Asseco Resovię!

Cerrad Enea Czarni Radom po trzech wyjazdowych meczach, ponownie zagrają przed własną publicznością. W poniedziałek (10 lutego) Wojskowi podejmą w hali MOSiR-u, Asseco Resovię Rzeszów! Podopieczni Roberta Prygla aby dalej myśleć o walce w play-off muszą to spotkanie wygrać.
Po trzech wyjazdowych meczach siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom, drugi raz w nowym roku zaprezentują się własnym kibicom. Tym razem w hali MOSiR w Radomiu zamelduje się Asseco Resovia Rzeszów. Wojskowi do poniedziałkowego meczu, podchodzą po serii trzech porażek z rzędu. 

Drużyna Roberta Prygla po 17. rozegranych meczach plasuje się na odległej 13. pozycji w tabeli. Trzy porażki z rzędu z BKS Visłą Bydgoszcz, MKS-em Będzin oraz Grupą AZOTY ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, sprawiły, że Wojskowi aby dalej myśleć o walce o play-off, w poniedziałkowy wieczór muszą sięgnąć po zwycięstwo, które przedłuży ich nadzieję.

- Pojedynków „za sześć punktów” będziemy grać co najmniej jeszcze z cztery czy pięć w tej rundzie. Ligowa tabela od piątego do trzynastego miejsca jest bardzo ciasna i jedno zwycięstwo za trzy punkty może przesunąć daną drużynę o trzy czy cztery pozycje w górę – mówi przed meczem z Asseco Resovią Rzeszów, szkoleniowiec zespołu z Radomia, Robert Prygiel.


Najbliższy przeciwnik Cerrad Enea Czarnych Radom, obecnych rozgrywek nie może również zaliczyć do udanych. Asseco Resovia Rzeszów ma na swoim koncie 6. zwycięstw i 12. porażek, co daje jak na razie 20. punktów i 11. miejsce w tabeli PlusLigi. Starcie w hali MOSiR-u będzie zatem niezwykle ważne. Zwycięska drużyna ponownie zbliży się do rundy play-off, zaś przegrany zespół nie tylko nerwowo będzie spoglądał na stratę punktową do pierwszej ósemki, ale również będzie znajdował się w dolnej części tabeli.

Pojedynek Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów, rozegrany zostanie w poniedziałek (10 lutego) o godzinie 20:30,w hali MOSiR Radom przy ul. Narutowicza 9.

Bilety na spotkanie wciąż można nabyć on-line (https://kupbilet.mosirradom.pl/) oraz na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania w dniu meczu, w kasach hali.