PlusLiga odrabia zaległości

W najbliższy weekend rozegrana zostanie już 18. kolejka w sezonie 2019/2020. Zanim jednak dojdzie do kolejnych pojedynków, w siatkarskiej ekstraklasie mężczyzn, na tygodniu rozegrane zostaną zaległe pojedynki z 14. oraz 15. kolejki. 
We wtorek (4 lutego) w Bełchatowie miejscowa PGE Skra podejmowała przed własną publicznością zespół Trefla Gdańsk. Starcie w hali Energia był zaległym meczem z 14. kolejki PlusLigi. Bełchatowianie bez straty seta pokonali drużynę Michała Winiarskiego i ponownie awansowała na pozycję lidera rozgrywek.

W środę (5 lutego) dojdzie do kolejnych trzech zaległych pojedynków. MKS Ślepsk Malow Suwałki podejmie mistrza Polski Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle (mecz z 14. kolejki), Cuprum Lubin zmierzy się z Jastrzębskim Węglem (mecz z 14.kolejki), a MKS Będzin przed własną publicznością zagra mecz z VERVA Warszawa Orlen Paliwa (mecz z 15. kolejki).

Cerrad Enea Czarni Radom po 17. kolejkach PlusLigi mają na swoim koncie 6. zwycięstw i 11. porażek. Drużyna Roberta Prygla z 19. punktami zajmuje 12. miejsce w tabeli. W najbliższych dwóch kolejkach Wojskowi wreszcie zagrają przed własną publicznością. W poniedziałek (10 lutego) podejmą w hali MOSiR Asseco Resovię Rzeszów. Pięć dni później w Radomiu zamelduje się zespół Verva Warszawa Orlen Paliwa.

Poniżej prezentujemy aktualną tabelę PlusLigi:

Więcej informacji o zbliżających się meczach w PlusLidze znajdą Państwo klikając TUTAJ!