Rozpoczynamy rundę rewanżową! Na początek starcie z półfinalistą Pucharu Polski!

Rozpoczynamy rundę rewanżową w sezonie 2019/2020 rozgrywek PlusLigi mężczyzn! W niedzielę (19 stycznia) o godzinie 14:45 Cerrad Enea Czarni Radom rozegrają pierwszy pojedynek w nowym roku! Rywalem drużyny Wojskowych będzie w hali MOSiR-u Trefl Gdańsk!Przed nami pierwszy pojedynek Cerrad Enea Czarnych Radom w 2020 roku! Podopieczni Roberta Prygla w niedzielę (19 stycznia) staną przed szansą na premierowe punkty punkty w nowym roku. Rywalem zespołu z Radomia będzie aktualnie 6. drużyna w tabeli - Trefl Gdańsk.

Zespół prowadzony przez Michała Winiarskiego, w obecnym sezonie PlusLigi spisuje się bardzo dobrze. Drużyna z Gdańska w rozgrywkach ligowych zajmuje bardzo wysoką, szóstą lokatę. Trefl na swoim koncie ma rozegranych 13. meczów, na które składa się 7. zwycięstw oraz 6. porażek.

Drużyna Michała Winiarskiego ma za sobą już pierwszy mecz w 2020 roku. W środę (15 stycznia) Trefl Gdańsk w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski mierzył się na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem. Gdańszczanie na terenie rywala przegrywali już w setach 2:0. Po raz kolejny w tym sezonie Trefl udowodnił swoją ogromną wolę walki, zwyciężając w całym meczu 3:2. Dzięki zwycięstwu w Jastrzębiu-Zdrój, zawodnicy z Gdańska awansowali do wielkiego finału Pucharu Polski.

W hali MOSiR-u w Radomiu kibice siatkówki będą mieli pierwszą okazję, by obejrzeć w akcji siatkarzy Cerrad Enea Czarnych Radom. Drużyna Wojskowych w pierwszej części sezonu, uległą w Ergo Arenie w Gdańsku ekipie Trefla 3:1.

- Zdajemy sobie sprawę z naszej sytuacji w tabeli. Punkty w drugiej rundzie będą niezwykle ważne, byśmy osiągnęli nasz cel, którym jest awans do rundy play-off w obecnym sezonie. Za nami pierwsza część sezonu po której nikt nie jest zadowolony, ale po ostatnim okresie ciężkiej pracy, jesteśmy gotowi na czekające nas pojedynki. - powiedział kapitan Cerrad Enea Czarnych Radom, Dejan Vincić.

Pojedynek Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk, rozegrany zostanie w niedzielę (19 stycznia) o godzinie 14:45,w hali MOSiR Radom przy ul. Narutowicza 9.

Bilety na spotkanie wciąż można nabyć on-line (https://kupbilet.mosirradom.pl/) oraz na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania w dniu meczu, w kasach hali.