Nowy członek Stowarzyszenia Czarni Radom!

Firma PreZero nowym sponsorem siatkarskiej, drużyny Cerrad Enea Czarni Radom! - Witamy oficjalnie w Stowarzyszeniu Czarni Radom nowego członka. Liczymy, że nasza współpraca z firmą dalej będzie tak dobrze się układać. Dziękujemy, że gracie razem z nami. - powiedział Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.


Drużyna Cerrad Enea Czarni Radom ma nowego sponsora! To PreZero Service Wschód, spółka zajmująca się gospodarowaniem odpadami i usługami dla środowiska. Nowy sponsor wesprze drużynę w sezonie 2019/2020.

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Poprzez sieć swoich oddziałów jest obecna w całej Polsce. - To daje nam szansę nie tylko na prowadzenie działań na szeroką skalę, ale również na budowanie bliskich relacji ze środowiskami lokalnymi. Chętnie wspieramy wszelkie inicjatywy służące integracji lokalnych społeczności, przynoszące im radość i dumę. Dlatego z radością mogę potwierdzić informację, że zostaliśmy sponsorem chluby Radomia, czyli tutejszej siatkarskiej drużyny Cerrad Enea Czarni Radom – mówi Małgorzata Grudzień - Członek Zarządu PreZero Service Wschód.Cerrad Enea Czarni Radom to klub z imponującą tradycją, szczycący się swoją prawie 100-letnią historią. Dzisiaj to doświadczona drużyna, która pokazała, że potrafi podnosić się z porażek i sięgać po sukcesy. Wywalczyła sobie miejsce w siatkarskiej elicie i wszystko wskazuje na to, że zamierza zagrzać tam miejsce na dłużej. W tym sezonie radzi sobie znakomicie – ma na koncie już cztery zwycięstwa w PlusLidzei apetyt na więcej. Okrągły jubileusz zespół będzie obchodził w 2021 roku i jest spora szansa na to, że święto będzie huczne.

– Mamy nadzieję, że zespół Cerrad Enea Czarni Radom z naszym udziałem wejdzie w ten kolejny, tak ważny dla nich sezon w jak najlepszej formie i z wieloma sukcesami. Kciuki trzymają za nich nasi pracownicy, pośród których jest wielu gorących fanów Cerrad Enea Czarnych – dodaje Małgorzata Grudzień.To nie pierwszy raz, kiedy PreZero wspiera polski sport i siatkówkę na najwyższym poziomie. Firma była sponsorem rozegranych jesienią Superpucharów Polski w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. W sezonie 2019/2020, spółka PreZero Service Zachód wspiera również lokalny zespół MKST Astra Nowa Sól i jest sponsorem wiodącym tej drużyny.