Cerrad Enea Czarni Radom podejmą mistrza Polski!

Przed drużyną Wojskowych 5. kolejka w siatkarskiej PlusLidze. Podopieczni Roberta Prygla w niedzielę (17 listopada) podejmą przed własną publicznością mistrza Polski, Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle!Cerrad Enea Czarni Radom kontynuują zmagania w rozgrywkach PlusLigi. Drużyna Wojskowych ma za sobą trzy wygrane pojedynki z rzędu! Podopieczni Roberta Prygla podbudowani zwycięstwami z ekipą z Bydgoszczy, Będzina oraz Lubina, już w najbliższą niedzielę (17 listopada) zmierzą się przed własną publicznością, Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle!

Mistrz Polski od początku rozgrywek PlusLigi, prezentuje bardzo wysoką formę. Obrońcy mistrzowskiego tytułu rozegrali jak dotąd cztery spotkania, po których zapisywali na swoje konto zwycięstwa. Podopieczni Nikola Grbicia w dotychczasowych meczach stracili zaledwie dwa sety.

Kędzierzynianie 3:0 pokonali Jastrzębski Węgiel oraz MKS Będzin, z kolei w czterech setach ogrywali zespół MKS Ślepsk Malow Suwałki oraz Aluron Virtu CMC Zawiercie. Kogo fani siatkówki w Radomiu zobaczą w barwach zespołu Grupy Azoty ZAKSA? Barw drużyny z Kędzierzyna-Koźla bronią: Krzysztof Rejno, Kamil Semeniuk, David Smith, Adam Smolarczyk, Sebastian Warda, Korneliusz Banach, Filip Grygiel,  Árpád Baróti, Piotr Łukasik, Simone Parodi,  Aleksander Śliwka, Paweł Zatorski, Łukasz Kaczmarek, Łukasz Wiśniewski oraz kapitan Benjamin Toniutti. 

Wojskowi do meczu z mistrzem Polski podejdą zbudowani trzema zwycięstwami z rzędu. Po porażce z zespołem z Olsztyna oraz Gdańska, Cerrad Enea Czarni Radom z meczu na mecz wchodzą na coraz wyższy poziom w swojej grze. Po zwycięstwie nad BKS Visła Bydgoszcz oraz MKS-em Będzin, w ostatnią środę (13 listopada), w rozgrywanym awansem meczu z 13. kolejki, Wojskowi pokonali na wyjeździe Cuprum Lubin i awansowali na 6. pozycję w tabeli PlusLigi. 

Pojedynek Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, rozegrany zostanie w niedzielę (17 listopada) o godzinie 17:30, w hali MOSiR Radom przy ul. Narutowicza 9.

Bilety na spotkanie wciąż można nabyć on-line (https://kupbilet.mosirradom.pl/) oraz na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania w dniu meczu, w kasach hali. Serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie! Pojedynek pokazany zostanie również w telewizji Polsat Sport!