3.kolejka PlusLigi - wyniki i tabela

Za nami 3.kolejka w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. W tej serii spotkań Cerrad Enea Czarni Radom sięgnęli po pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie. W hali MOSiR pokonali 3:2 BKS Visłę Bydgoszcz. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich spotkań oraz zestaw par 4. kolejki PlusLigi.Rywalizacja w tej kolejce rozpoczęła się w Rzeszowie, gdzie miejscowa Asseco Resovia mierzyła się z Indykpol AZS-em Olsztyn. Akademicy od początku prezentują wysoką formę, którą udowodnili również w Rzeszowie, wygrywając 3:1. W Bełchatowie byliśmy świadkami dużej niespodzianki. Cuprum Lubin wygrał z PGE Skrą 3:2 i sięgnął po pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. 

Pojedynek pomiędzy GKS-em Katowice, a Treflem Gdańsk również zakończył się po tie-breaku, z którego górą wyszli siatkarze Michała Winiarskiego. Gdańskie Lwy odnotowały drugie zwycięstwo z rzędu. Aluron Virtu CMC Zawiercie w czterech setach pokonał na własnym obiekcie MKS Będzin, a Jastrzębski Węgiel przegrał 3:0 z Grupą AZOTY ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. 

Na zakończenie 3. kolejki Projekt Warszawa ograł 3:1 beniaminka z Suwałk, a Cerrad Enea Czarni Radom pokonali 3:2 BKS Visłę Bydgoszcz, sięgając po raz pierwszy w tym sezonie po zwycięstwo. Podopieczni Roberta Prygla zajmują obecnie 10. miejsce w lidze.