Nowy sponsor drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom!

Do Stowarzyszenia Czarni Radom dołączyła nowa firma! W sezonie 2019/2020 nowym sponsorem drużyny Cerrad Enea Czarni Radom, będzie firma IZBA - Listwy Przypodłogowe! Witamy w drużynie!- Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Czarni Radom powiększa się o kolejną firmę, która rozpoczyna wspieranie drużyny siatkarskiej Cerrad Enea Czarni Radom! Mamy nadzieję, że współpraca z firmą IZBA - Listwy Podłogowe będzie układać się bardzo dobrze! Witamy nową firmę w naszym klubie. - powiedział prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień.

Firma PW IZBA – Listwy przypodłogowe powstała w 1997 roku. Działalność firmy opiera się głównie na hurtowym zaopatrywaniu rynku krajowego w LISTWY PRZYPODŁOGOWE fornirowane, listwy z drewna litego, a także cokoły malowane MDF. Firma posiadam hurtownię w Radomiu, gdzie na ponad 300-metrowej hali w ciągłej sprzedaży znajduje się ok. 150.000 metrów listew. 

FIRMA IZBA - LISTWY PRZYPODŁOGOWE NOWYM SPONSOREM CERRAD ENEA CZARYNCH RADOM! (GALERIA)

Różnorodność profili, wiele gatunków drzew i duży zapas magazynowy pozwalają zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta klientów. W ofercie znajdziemy ćwierćwałki, listwy podłogowe drewniane, listwy przyścienne fornirowane, cokoły malowane w gatunkach krajowych i egzotycznych.

Transportem towaru zajmują się renomowane firmy kurierskie, a dostawy realizowane są praktycznie z dnia na dzień. Dzięki doskonałej jakości wyrobów i szybkiej realizacji zamówień IZBA - Listwy Przypodłogowe stała się marką rozpoznawalną na polskim rynku. 

Witamy w Stowarzyszeniu Czarnych Radom!