Atrakcyjna oferta na wakacje

Trwają zapisy na wakacyjny camp organizowany przez Radomskie Centrum Siatkarskie i Stowarzyszenie CZARNI Radom.

Obóz odbędzie się w dniach 28.07-08.08.2018 w ośrodku Solar w Jarosławcu, letniskowej miejscowości położonej na środkowym wybrzeżu blisko Darłowa i Ustki. Młodzież przebywać będzie pod okiem doświadczonych opiekunów od lata współpracujących z klubem szkolącym młodzież. Część treningów poprowadzoną osobiście Wojciech Żaliński i Michał Ostrowski, zawodnicy Cerrad Czarnych Radom.

Zajęcia dostosowane będą do wieku i umiejętności każdego uczestnika (2 treningi po około 2 godziny dziennie w hali sportowej i na boisku do piłki plażowej). Młodzież pod okiem profesjonalnych trenerów zapozna się z podstawowymi zasadami gry w piłkę siatkową. Równocześnie pozna reguły gry i zasady sędziowania meczów. Wszystko poparte zostanie zajęciami ogólnosportowymi rozwijającymi skoczność, gibkość i wytrzymałość.

Wytchnieniem od ćwiczeń będą kąpiele morskie i plażowanie. Atrakcją będzie z pewnością rejs statkiem turystycznym po Bałtyku, rajd pieszy nad Jezioro Wicko, czy zwiedzenie Latarni Morskiej. W programie znajduje się również ognisko i liczne konkursy z nagrodami. - Organizatorzy przygotowali naprawdę bardzo atrakcyjną ofertę. Dlatego ze swojej strony zachęcam do wyjazdu. Z tego co się orientuje są jeszcze wolne miejsca, ale o zapisach warto pomyśleć już teraz - zachęca Wojciech Żaliński.

Do końca maja cena za udział w wakacyjnym campie wynosi 1500 zł. W kwotę wliczonych jest 11 noclegów. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym (uczestnicy zakwaterowani zostaną w pokojach typu studio 3+3 z łazienkami) położonym w odległości ok. 200 od zejścia na plażę. Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki+podwieczorek). Świadczenia żywieniowe rozpoczynają się ciepłą kolacją pierwszego dnia i kończą śniadaniem w ostatnim dniu turnusu oraz wydaniem suchego prowiantu na podróż powrotną. Transport: autokar turystyczny. Ubezpieczenie, opieka medyczna, ratownik na plaży, opieka kadry pedagogicznej i trenerskiej.

 Bliższych informacji udziela Sławomir Monik (tel. 785 222 391)