Wyjątkowa oferta na wakacyjny wypoczynek

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom Wojciech Żaliński i Michał Ostrowski zapraszają!Chcesz rozpocząć przygodę ze sportem na wyjątkowym campie? Nie zwlekaj!

Czekamy na ciebie w jednym z najlepszych klubów w Polsce szkolących przyszłych mistrzów. Nie ma lepszego miejsca. Trenując z najlepszymi masz szansę rozwinąć swoją pasję i poszerzyć umiejętności na wakacyjnym obozie dla młodzieży, który organizujemy specjalnie dla Ciebie.

Obóz odbędzie się w dniach 28.07-08.08.2018 w ośrodku Solar w Jarosławcu, letniskowej miejscowości położonej na środkowym wybrzeżu blisko Darłowa i Ustki. Podczas zajęć (2 treningi po około 2 godziny dziennie w hali sportowej i na boisku do piłki plażowej) uczestnicy pod okiem profesjonalnych trenerów zapoznają się z podstawowymi zasadami gry w piłkę siatkową. Równocześnie poznają reguły gry i zasady sędziowania meczów. Wszystko poparte zostanie zajęciami ogólnosportowymi rozwijającymi skoczność, gibkość i wytrzymałość. Część treningów poprowadzoną osobiście Wojciech Żaliński i Michał Ostrowski. Zajęcia dostosowane będą do wieku i umiejętności każdego uczestnika. Wytchnieniem od ćwiczeń będą kąpiele morskie i plażowanie. Atrakcją będzie z pewnością rejs statkiem turystycznym po Bałtyku, rajd pieszy nad Jezioro Wicko, czy zwiedzenie Latarni Morskiej. W programie znajduje się również ognisko i liczne konkursy z nagrodami.

Oferujemy:

11 noclegów. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym (tuż przy hali sportowej) położonym w odległości ok. 200 od zejścia na plażę. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w pokojach typu studio 3+3 z łazienkami (prysznic, umywalka, wc). Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki+podwieczorek). Świadczenia żywieniowe rozpoczynają się ciepłą kolacją pierwszego dnia i kończą śniadaniem w ostatnim dniu turnusu oraz wydaniem suchego prowiantu na podróż powrotną. Transport: autokar turystyczny. Ubezpieczenie, opieka medyczna, ratownik na plaży, opieka kadry pedagogicznej i trenerskiej. Realizacja programu.

Informacje praktyczne:

Należy zabrać ze sobą legitymację szkolną, kilka kompletów strojów treningowych (koszulki, spodenki, skarpety, buty sportowe z podeszwą żelową (halówki), dresy, strój kąpielowy, mały plecak na wycieczkę, nieprzemakalną kurtkę, polar, nakrycie głowy, krem z filtrem UV.

Cena: 1700 zł (do końca maja obowiązuje promocja - 1500 złotych)

Bliższych informacji udziela Sławomir Monik (tel. 785 222 391)