Terminarz 2022/2023

Terminarz meczów Cerrad Enea Czarnych Radom w rundzie zasadniczej rozgrywek PlusLigi mężczyzn, w sezonie 2022/2023 (terminarz może ulec zmianom):

1.kolejka: LUK Lublin – Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 (18:25, 22:25, 25:12, 25:23, 18:20)
2.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (22:25, 18:25, 16:25)
3.kolejka: BBTS Bielsko-Biała – Cerrad Enea Czarni Radom 3:2 (25:18, 22:25, 20:25, 25:23, 15:12)
4.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – PSG Stal Nysa 1:3 (22:25, 21:25, 25:19, 25:27) 
5.kolejka: Trefl Gdańsk – Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:21, 25:20)
6.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 20:25, 16:25)
7.kolejka: Projekt Warszawa – Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:20, 27:25)
8.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom - Volley Club Barkom Kazhany Lwów 0:3 (20:25, 15:25, 22:25)
9.kolejka: Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Enea Czarni Radom 3:2 (23:25, 31:29, 25:20, 23:25, 19:17)
10.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Cuprum Lubin 0:3 (17:25, 20:25, 21:25)
11.kolejka: PGE Skra Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom
12.kolejka: GKS Katowice – Cerrad Enea Czarni Radom 0:3 (21:25, 21:25, 28:30)
13.kolejka: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom 
14.kolejka: Jastrzębski Węgiel – Cerrad Enea Czarni Radom
15.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

16.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – LUK Lublin
17.kolejka: Aluron CMC Warta Zawiercie – Cerrad Enea Czarni Radom
18.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – BBTS Bielsko-Biała
19.kolejka: PSG Stal Nysa – Cerrad Enea Czarni Radom
20.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Trefl Gdańsk
21.kolejka: Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Enea Czarni Radom
22.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Projekt Warszawa
23.kolejka: Volley Club Barkom Lwów – Cerrad Enea Czarni Radom
24.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Ślepsk Malow Suwałki
25.kolejka: Cuprum Lubin – Cerrad Enea Czarni Radom
26.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów
27.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – GKS Katowice
28.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
29.kolejka: Cerrad Enea Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel
30.kolejka: Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Enea Czarni Radom      

*Dokładnie daty zostaną podane bliżej rozpoczęcia sezonu 2022/2023