Za nami I turniej Bowlingowy Stowarzyszenia Czarni Radom! (GALERIA)

W sobotę (18 listopada) w kręgielni i restauracji Split Radom odbył się pierwszy oficjalny Turniej Bowlingowy Członków Stowarzyszenia Czarni Radom! Bardzo dziękujemy naszym wszystkim sponsorom za udział w wydarzeniu oraz sportowe emocje. Cieszymy się, że wspólnie ze sponsorami naszego klubu możemy wspierać radomską siatkówkę.

Za nami I turniej Bowlingowy Stowarzyszenia Czarni Radom! (GALERIA)

Nasza inicjatywa umożliwia członkom Stowarzyszenia wzajemne czerpanie korzyści ze świadczonych usług, w tym promocję i wsparcie działalności członków oraz wspólne inspirowanie się i motywowanie do rozwoju i osiągania sukcesów.

Członkostwo w Stowarzyszeniu CZARNI Radom wpisuje się w realizację założeń społecznej odpowiedzialności biznesu. Działanie na rzecz rozwoju siatkówki, dyscypliny sportu kojarzącej się z zabawą i świetną atmosferą, oraz wspieranie utalentowanych młodych ludzi ma ogromny wpływ na wykreowanie pozytywnego wizerunku zrzeszonych firm.

Zaangażowanie w prace Stowarzyszenia to również zaangażowanie w budowę nowej jakości i lepszego wizerunku miasta. Sukces Stowarzyszenia jest również sukcesem firm, które uczestniczą w projekcie. Wzajemnie się wspierając i wymieniając doświadczenia w elitarnym gronie biznesmenów zaangażowanych w prace Stowarzyszenia, przyczyniamy się nie tylko do rozwoju siatkówki w Radomiu, ale także wielu inicjatyw biznesowych.