Kinga Kowalczyk nowym pracownikiem klubu WKS Czarni Radom S.A.!

Od sezonu 2023/2024 na stanowisku Marketing Manager klubu WKS Czarni Radom S.A. pracować będzie Kinga Kowalczyk! Witamy w naszym klubie!Kinga Kowalczyk jest absolwentką uczelni Politechniki Lubelskiej, na kierunku Marketing i Komunikacja Rynkowa, a w lipcu tego roku obroniła tytuł licencjata.

Kinga Kowalczyk związana była czynnie z siatkówką przez ostatnie lata, kiedy to grała w uczelnianej drużynie Politechniki Lubelskiej oraz broniła barw drużyny AZS UMCS Volley Lublin w ramach rozgrywek 2. Ligi kobiet.

- Jest mi niezmiernie miło, że mogę pracować w tak zasłużonym i historycznym dla miasta Radomia klubie. Jestem podekscytowana na otwierające się dla mnie możliwości rozwoju. Nadchodzący sezon będzie dużym wyzwaniem, na które nie mogę się już doczekać. – powiedziała Kinga Kowalczyk, Marketing Manager klubu WKS Czarni Radom S.A.

Kinga Kowalczyk w klubie będzie odpowiedzialna m.in. za organizację meczów w hali Radomskiego Centrum Sportu oraz współpracy ze sponsorami, partnerami klubu i drużyny Enea Czarni Radom.

Witamy w klubie Kinga i życzymy powodzenia!