Wojskowi rozpoczynają rundę rewanżową! Na początek domowy mecz z LUK Lublin

W piątek (16 grudnia) siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom rozpoczną rundę rewanżową! Rywalem zespołu Pawła Woickiego będzie LUK Lublin, z którym radomianie na inaugurację PlusLigi wygrali 3:2. Mecz zaplanowany został na godzinę 20:30 w hali Radomskiego Centrum Sportu.Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom przystępują do rundy rewanżowej w PlusLidze mężczyzn! Zespół prowadzony przez Pawła Woickiego w piątkowy (16 grudnia) wieczór w hali Radomskiego Centrum Sportu podejmie ekipę LUK Lublin. 

Wojskowi pierwszy pojedynek z drużyną z Lublina wspominają bardzo dobrze. 1 października w hali Globus Cerrad Enea Czarni stoczyli pięciosetowy bój, który zakończył się wygraną w tie-breaku 20:18. LUK Lublin w hali sportowej w Radomiu przy ul. Struga 63, będzie chciał zrobić wszystko, aby zrewanżować się za przegraną przed własną publicznością.

Zespół prowadzony przez szkoleniowca Dariusza Daszkiewicza pierwszą część sezonu może zapisać do bardzo udanych. LUK obecnie plasuje się na 11. miejscu w tabeli. Lublinianie zapisali na swoje konto 6. zwycięstw i ponieśli 9. porażek. Najlepiej punktującym drużyny LUK jest kapitan Wojciech Włodarczyk - 205 punktów. Z kolei w rankingu najlepiej blokujących liderem jest Jan Nowakowski (31 punktów) - aktualnie 10. miejsce w tej klasyfikacji w całej PlusLidze. 

Cerrad Enea Czarni Radom w piątkowy wieczór staną przed kolejną szansą na przełamanie serii ostatnich porażek w lidze, a przede wszystkim na pierwszy ligowy triumf w hali Radomskiego Centrum Sportu. - Następny mecz gramy z LUK Lublin i mam nadzieję, że będzie lepiej.  Wracamy wszyscy powoli do zdrowia, skład jest uzupełniony. Mamy czas na to, aby trenować i pracować nad naszymi mankamentami. Mam nadzieję, że radość z gry wróci, ale też pamiętajmy, że dają ją zwycięstwa i dobra gra. - powiedział po ostatnim ligowym meczu z Indykpol AZS-em, szkoleniowiec Paweł Woicki.

Mecz Cerrad Enea Czarni Radom - LUK Lublin, rozegrany zostanie w piątek (16 grudnia) o godzinie 20:30 w hali Radomskiego Centrum Sportu. Bilety na mecz dostępne są na stronie sklep.rcsradom.pl. Wejściówki będzie można również nabyć w kasach hali RCS, w dniu meczu od godziny 19:30. Serdecznie zapraszamy na mecz!