Przed Cerrad Enea Czarnymi Radom mecz w hali Energia w Bełchatowie

W środę (23 listopada) siatkarze Jacka Nawrockiego rozegrają kolejny ligowy pojedynek. Tym razem Wojskowi zmierzą się na terenie PGE Skry Bełchatów. Mecz zaplanowany został na godzinę 16:15 i transmitowany będzie przez telewizję Polsat Sport.W 11.kolejce PlusLigi sezonu 2022/2023 siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom o kolejne punkty powalczą na wyjeździe. W tej serii gier zawodnicy Jacka Nawrockiego zmierzą się na wyjeździe z zespołem PGE Skry Bełchatów.

Najbliższy przeciwnik Cerrad Enea Czarnych Radom to obecnie 9. drużyna w ligowej tabeli PlusLigi mężczyzn. Ekipa PGE Skry Bełchatów w rozgranych dziesięciu spotkaniach zapisała na swoje konto 4. zwycięstwa i poniosła 6. porażek. Bełchatowianie w tym sezonie pokonali BBTS Bielsko-Biała, PSG Stal Nysę, Trefl Gdańsk oraz w ostatniej serii gier GKS Katowice. Lepsi od zespołu PGE Skry okazali się z koli Projekt Warszawa, Ślepsk Malow Suwałki oraz Aluron CMC Warta Zawiercie, Asseco Resovia Rzeszów, Barkom Kazhany Lwów i Cuprum Lubin. Warto dodać, że właśnie z drużyną z Zawiercia, Rzeszowa, Lwowa i Lubina drużyna z Bełchatowa wywalczyła po punkcie. 

Radomianie do starcia w hali Energia podejdą po serii sześciu porażek z rzędu. Ostatnie ligowe zwycięstwo Wojskowi odnotowali 19 października, kiedy to w rozgrywanym awansem meczu z 12.kolejki pokonali na wyjeździe GKS Katowice. Cerrad Enea Czarni przed meczem w Bełchatowie zajmują 15. miejsce w tabeli tracąc do swojego przeciwnika osiem punktów.

Mecz PGE Skra Bełchatów - Cerrad Enea Czarni Radom, rozegrany zostanie 23 listopada o godzinie 16:15. Mecz transmitowany będzie przez telewizję Polsat Sport.