Cerrad Enea Czarni Radom podejmą u siebie zespół Asseco Resovii

W sobotę (29 października) siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom ponownie zameldują się w hali Radomskiego Centrum Sportu! Podopieczni Jacka Nawrockiego tym razem przed własną publicznością zmierzą się z niepokonanym zespołem w tym sezonie - Asseco Resovią Rzeszów! 
Siatkarze Jacka Nawrockiego do najbliższego spotkania podejdą po porażce, jaką ponieśli w ostatniej ligowej kolejce z Treflem Gdańsk. Wojskowi w Ergo Arenie nie zdołali zdobyć punktów, a starcie z gdańskimi Lwami zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0. Przed Cerrad Enea Czarnymi Radom kolejna szansa by powalczyć o pierwsze punkty i ligowe zwycięstwo na własnym terenie.

Rywalem WKS-u, będzie niepokonany w tym sezonie, wicelider tabeli PlusLigi - Asseco Resovia Rzeszów. Siatkarze Giampaolo Medei spisują się w tym sezonie wyśmienicie. Asseco Resovia okazała się lepsza od Projektu Warszawa, Barkomu Kazhany Lwów, Ślepska Malow Suwałki, Cuprum Lubin oraz PGE Skry Bełchatów. Rzeszowianie notują jeden z najlepszych początków rozgrywek od ostatnich lat. 

Dla Cerrad Enea Czarnych sobotni mecz będzie trzecim pojedynkiem w tym sezonie przed własną publicznością. Wcześniej zespół WKS-u mierzył się z Aluron CMC Wartą Zawiercie oraz PSG Stalą Nysa. Z Jurajskimi Rycerzami radomianie przegrali w trzech odsłonach, zaś zespół z Nysy triumfował w hali RCS 3:1. 

Mecz Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów, rozegrany zostanie w sobotę (29 października) o godzinie 20:30 w hali Radomskiego Centrum Sportu o godzinie 20:30. Bilety na mecz dostępne są w sprzedaży za pośrednictwem strony www.sklep.rcsradom.pl. Wejściówki będzie można również nabyć w kasach hali RCS od godziny 19:30.

Zestaw par 6.kolejki PlusLigi mężczyzn:

GKS Katowice - Ślepsk Malow Suwałki
Cuprum Lubin - Barkom Kazhany Lwów
PGE Skra Bełchatów - Projekt Warszawa
Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk
PSG Stal Nysa - Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała
LUK Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie