Wygrana Cerrad Enea Czarnych Radom w meczu z Projektem Warszawa

We wtorek (30 sierpnia) siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom rozegrali kolejne towarzyskie spotkanie. Tym razem podopieczni Jacka Nawrockiego w hali MOSiR Radom zmierzyli się z Projektem Warszawa. Wojskowi wygrali cały pojedynek 3:1.Wtorkowy (30 sierpnia) wieczór siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom spędzili w hali radomskiego MOSiR-u. Wojskowi kolejny tydzień przygotowań rozpoczęli od treningów, które połączone zostały z grą kontrolną. Podopieczni Jacka Nawrockiego zmierzyli się bowiem z zespołem Projektu Warszawa.

Pojedynek rozpoczął się udanie dla WKS-u, którzy w premierowym secie zwyciężyli 25:21. W kolejnej odsłonie to goście mogli unieść ręce w geście zwycięstwa, triumfując 25:18. Kolejne dwie partie zapisane zostały już na konto gospodarzy. Cerrad Enea Czarni Radom wygrywając 25:23 oraz 25:20, przypieczętowali triumf w całym pojedynku 3:1.- Nasza gra z tygodnia na tydzień wygląda coraz lepiej, ale na pewno potrzeba jeszcze dużo naszej pracy. W tym meczu na duży plus zasługuje nasza postawa, gdzie trzymamy koncentrację do samego końca i walczymy o każdą akcję. - powiedział po spotkaniu atakujący Cerrad Enea Czarnych Radom, Daniel Gąsior. 

- Przyjechaliśmy do Radomia w trochę "okrojonym" składzie. Ten pojedynek dał nam na pewno dużo materiału szkoleniowego, gdzie uważnie go przeanalizujemy ze sztabem trenerskim - skomentował po spotkaniu w hali MOSiR, Janek Firlej - rozgrywający Projektu Warszawa.

Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa 3:1 (25:21, 18:25, 25:23, 25:20)
Cerrad Enea Czarni Radom: Borges, Łukasik, Lemański, Warda, Woicki, Faryna, Masłowski (libero) oraz Nowowsiak (libero), Nowak, Gąsior, Firszt
Projekt Warszawa: Kowalczyk, Firlej, Wrona, Szalpuk, Grobelny, Klapwijk, Wojtaszek (libero) oraz Pawlun