Przed Wojskowymi trzy mecze w Radomskim Centrum Sportu

Po zwycięstwie w zaległym meczu 15.kolejki z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom rozegrają trzy mecze z rzędu przed własną publicznością. Podopieczni Jakuba Bednaruka w hali Radomskiego Centrum Sportu zmierzą się kolejno z Curpum Lubin, Asseco Resovią Rzeszów oraz LUK Lublin.Siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom marcowe zmagania w PlusLidze, rozpoczęli od kapitalnego pojedynku w Kędzierzynie-Koźlu. W zaległym meczu 15.kolejki podopieczni Jakuba Bednaruka w hali Azoty pokonali w czterech setach wicemistrza Polski oraz zdobywcę Pucharu Polski 2022 - Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. 

Dzięki wygranej Wojskowi awansowali po tym pojedynku na 11.miejsce w tabeli. Zwycięstwo zdecydowanie podniosło moralne drużyny, przed którą teraz trzy pojedynki w Radomskim Centrum Sportu. - Zwycięstwo na terenie ZAKSY jest niezwykle cenne. Zespół z Kędzierzyna-Koźla to jedna z najlepszych drużyny w Europie oraz na świecie. Brawa dla nas, za kawał dobrej roboty. Wiemy jaki okres nas czeka - mecze praktycznie co dwa, trzy dni. Ciężki okres przed nami, ale to zwycięstwo doda nam skrzydeł. - powiedział MVP meczu w Kędzierzynie-Koźlu, Paweł Rusin.

W niedzielę (6 marca) Cerrad Enea Czarni Radom w meczu 22.kolejki podejmą w hali RCS przy ul. Struga 63, zespół Cuprum Lubin. Trzy dni później w zaległym pojedynku 16.kolejki PlusLigi, podopieczni Jakuba Bednaruka zmierzą się w Radomiu z drużyną Asseco Resovii Rzeszów. Maraton meczów przed własną publicznością zakończy starcie z tegorocznym beniaminkiem - LUK Lublin. Spotkanie zaplanowane zostało na niedzielę (13 marca).

Wszystkie pojedynki zaplanowane zostały w hali Radomskiego Centrum Sportu o godzinie 17:30. Bilety można nabyć za pośrednictwem strony sklep.rcsradom.pl. Cena biletu - 10 zł.

Poniżej prezentujemy terminarz spotkań Cerrad Enea Czarnych Radom w zbliżającym się tygodniu:


06.03 | godzina 17:30 - Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin (22.kolejka) - mecz w hali Radomskiego Centrum Sportu.
09.03 | godzina 17:30 - Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów (zaległy mecz 16.kolejki)  - mecz w hali Radomskiego Centrum Sportu.
13.03 | godzina 17:30 - Cerrad Enea Czarni Radom - LUK Lublin (23.kolejka)  - mecz w hali Radomskiego Centrum Sportu.