Dziękujemy za sezon 2020/2021 - piekarnia Fogiel&Fogiel

Dziękujemy piekarni Fogiel&Fogiel firmie z ponad 100-letnią tradycją, za to że gracie z nami w jednej drużynie! Dziękujemy za wspólny sezon 2020/2021 z drużyną Cerrad Enea Czarni Radom!Piekarnię Fogiel&Fogiel w naszym mieście nie trzeba nikomu szerzej przedstawiać. Rodzinna firma, z ponad 100-letnią tradycją jest wizytówką Radomia. Piekarnia nieprzerwanie od 2011 roku wspiera również siatkarzy Cerrad Czarnych Radom.


 - Nasza firma od wielu lat aktywnie wspiera przedsięwzięcia kulturalne, sportowe i charytatywne na terenie miasta Radomia. Z miastem i jego mieszkańcami jesteśmy związani już ponad 100 lat. Będąc firmą prestiżową czujemy się zobowiązani wspierać wzniosłe idee i sławiące Radom inicjatywy. Działania te pozwoliły nam rozwinąć więzy przyjaźni z wieloma firmami, stowarzyszeniami i instytucjami. - podkreśla Tadeusz Fogiel, właściciel piekarni.

W 2010 roku piekarnia Fogiel & Fogiel obchodziła 100-lecie swego istnienia. Przez ponad wiek kolejne pokolenia właścicieli pielęgnowały wartości, które do dziś obecne są w zakładzie: dbałość o jakość wyrobów, uczciwość, pomaganie innym. 

Piekarnia Fogiel&Fogiel od 2011 roku należy do elitarnego grona członków Stowarzyszenia Czarni Radom, właściciela klubu WKS Czarni Radom S.A.