Aleksandra Skalska-Ruszczyk zostaje w radomskim klubie!

Aleksnadra Skalska-Ruszczyk zostaje na kolejny sezon z drużyną Cerrad Enea Czarnych Radom! Aleksandra od sezonu 2017/2018 pracuje w klubie na stanowisku fizjoterapeutki zespołu Wojskowych!

Pracę z zespołem Cerrad Enea Czarnych Radom Aleksandra Skalska-Ruszczyk rozpoczęła w trakcie sezonu 2017/2018, kiedy to na stanowisku fizjoterapeuty drużyny zastąpiła Marcina Górkę.

Aleksandra Skalska- Ruszczyk przed podjęciem pracy w drużynie Cerrad Enea Czarnych Radom, przez wiele lat związana była z zespołem piłkarzy ręcznych AZS Politechniki Radomskiej, a następnie klubu KS Uniwersytetu Radom, z którym współpracowała od 2013 roku.

- Bardzo się cieszę, że władze klubu oraz trener nadal chcą współpracować z moją osobą. To duże wyzwanie sprawować opiekę fizjoterapeutyczną w takim klubie, a jednocześnie duża radość. – powiedziała Aleksandra Skalska-Ruszczyk.

Aleksandra Skalska ukończyła studia na Uniwersytecie Radomskim o kierunku fizjoterapia. Tytuł magistra uzyskała w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie na wydziale fizjoterapii. Wciąż sie rozwija uczestnicząc i zdobywając wiedzę w licznych kursach. Jest również właścicielem gabinetu Move Solution Fizjoterapia Sportowa.

Znamy zatem cały skład sztabu trenerskiego Cerrad Enea Czarnych Radom na sezon 2021/2022 w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn.

I trener: Jakub Bednaruk
II trener: Krzysztof Michalski
Statystyk: Piotr Piotrowski
Trener przygotowania fizycznego: Jakub Ziętek
Fizjoterapeutka: Aleksandra Skalska-Ruszczyk