Piotr Piotrowski statystykiem drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom

Piotr Piotrowski dołącza do sztabu trenerskiego drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom. Popularny „Pit” w nadchodzącym sezonie PlusLigi mężczyzn, będzie współpracować z duetem trenerskim Jakub Bednaruk – Krzysztof Michalski.

Piotr Piotrowski wraca na stanowisko statystyka w zespole WKS-u. Po awansie zespołu z Radomia do PlusLigi, wychowanek RCS Czarnych Radom rozpoczął swoją przygodę w sztabie trenerskim zespołu Cerrad Czarnych Radom, gdzie uczył się fachu od Krzysztofa Michalskiego.Rolę drugiego statystyka drużyny Wojskowych pełnił w sezonach 2013/2014 - 2014/2015. W rozgrywkach 2015/2016 był statystykiem drużyny Raula Lozano, ale po okresie przygotowawczym włączony również został do sztabu trenerskiego zespołu RCS Cerrad Czarnych Radom w Młodej Lidze, z którym wywalczył na koniec rozgrywek wicemistrzostwo Polski, a sezon później (2016/2017) tytuł Mistrza Polski.

2 sierpnia 2017 roku został przedstawiony jak statystyk żeńskiej drużyny Radomki Radom, która wówczas grała na zapleczu ekstraklasy. W zespole Radomki Piotr Piotrowski pełnił rolę statystyka przez trzy sezony: 2017/2018 (1 liga) oraz 2018/2019 i 2019/2020 (Tauron Liga).

Po rocznej przerwie Piotr Piotrowski wraca do roli statystyka, zastępując na tym stanowisku Krzysztofa Michalskiego, który w sezonie 2021/2022 będzie asystentem pierwszego trenera zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom, Jakuba Bednaruka.

- Od początku mojej pracy jako statystyk związany jestem z Radomiem i radomskimi klubami. Cieszę się, że będę mógł w najbliższym sezonie pracować w klubie Cerrad Enea Czarni Radom, którego jestem wychowankiem. Wierzę że moje doświadczenie pozwoli drużynie osiągnąć jak najlepszy wynik sportowy. – dodaje nowy statystyk zespołu.


Piotrek witamy ponownie w drużynie Cerrad Enea Czarnych Radom! Życzymy powodzenia i do zobaczenia już wkrótce!