Krzysztof Michalski - drugi trener Cerrad Enea Czarnych Radom

Krzysztof Michalski w sezonie 2021/2022 będzie pełnić rolę drugiego trenera drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom. Popularny "Kylo" w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi mężczyzn będzie asystentem głównego trenera, Jakuba Bednaruka. Warto dodać, że Krzysztof Michalski przed nowym sezonem z powodzeniem zdał egzamin na trenera Polskiego Związku Piłki Siatkowej.Krzysztof Michalski całą swoją siatkarską przygodę związany jest z radomskim klubem. Swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiał w młodzieżowych drużynach RCS Czarnych Radom. Popularny "Kylo" jako kapitan drużyny sięgał po wicemistrzostwo Polski Kadetów oraz dwukrotnie po Mistrzostwo Polski Juniorów!

Następnie Krzysztof Michalski włączony został do seniorskiego składu Czarnych Radom, z którym w sezonie 2011/2012 wywalczył awans do II ligi. Na zapleczu PlusLigi już jednak nie zagrał, zaś został statystykiem drużyny WKS-u. W rozgrywkach I ligi w sezonie 2012/2013 wywalczył awans do PlusLigi i przez kolejne osiem lat pełnił tę funkcję w zespole Cerrad Enea Czarnych Radom.  

W swoim zawodowym CV, Krzysztof Michalski może pochwalić się pracą w siatkarskiej reprezentacji mężczyzn seniorów u boku szkoleniowca Ferdinando De Giorgiego oraz Michała Bąkiewicz w kadrze Polski Kadetów. Teraz przychodzi czas na nowe wyzwanie - rolę II trenera Cerrad Enea Czarnych Radom u boku szkoleniowca Jakuba Bednaruka.

W sezonie 2020/2021 Krzysztof Michalski po odejściu Roberta Prygla "wskoczył" na ławkę trenerską, będąc wówczas asystentem Dimy Skoryy. Teraz jednak od pierwszego dnia przygotowań "Kylo" będzie asystentem głównego szkoleniowca Cerrad Enea Czarnych Radom. 

- Wprawdzie miałem już małe przetarcie jako asystent drugiego trenera w drużynie, ale teraz czeka mnie cały sezon w nowej roli. Jestem bardzo zadowolony, że klub obdarzył mnie zaufaniem i dołożę wszystkie siły, aby wykorzystać tą szansę w stu procentach. - powiedział drugi trener Cerrad Enea Czarnych Radom, Krzysztof Michalski.

Witamy Krzysiek w nowej roli! Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia!