Brazylijski przyjmujący odchodzi z Cerrad Enea Czarnych Radom

Klub WKS Czarni Radom S.A. informuje, że kontrakt z brazylijskim przyjmującym Lucasem Eduardo Lohem został rozwiązany za porozumieniem stron. – Dziękujemy Lucasowi za reprezentowanie barw drużyny Cerrad Enea Czarni Radom w sezonie 2020/2021. Życzymy mu wszystkiego dobrego w dalszej karierze sportowej. – powiedział prezes radomskiego klubu Wojciech Stępień.W poniedziałek (22 lutego) klub WKS Czarni Radom S.A.  za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z 30-letnim przyjmującym, Lucasem Eduardo Lohem. –Kontrakt z Lucasem został rozwiązany za porozumieniem stron. Wiemy, że Lucas pragnął rozegrać w tym roku jeszcze więcej meczów i pojawiła się oferta z innej ligi. Przystąpiliśmy do rozmów i podjęliśmy wspólnie decyzje o zakończeniu dalszej współpracy. Dziękujemy Lucasowi za czas spędzony w Radomiu i grę dla naszego klubu oraz życzymy wszystkiego najlepszego w dalszej karierze. – dodaje Wojciech Stępień, prezes WKS Czarni Radom S.A.

Brazylijski przyjmujący  do Cerrad Enea Czarnych Radom trafił z brazylijskiego zespołu SESI Sao Paulo. Zespół Wojskowy był drugim polskim klubem w karierze Lucasa Edurado Loha. W sezonie 2014/2015 przyjmujący z Ameryki Południowej występował w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

- Dałem całe serce dla klubu w tym sezonie. Mimo iż rezultat nie był taki jaki byśmy chcieli spotkałem tu niesamowitych ludzi, których zabiorę ze sobą do końca życia. Dziękuje za wszystko i wszystkim, którzy byli częścią tego. - powiedział Lucas Eduardo Loh. 

Lucas Eduardo Loh w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom rozegrał 22. mecze. Brazylijski przyjmujący łącznie rozegrał 72. sety, zdobywając w tym sezonie 169. punktów.

Dziękujemy Lucas za reprezentowanie barw radomskiego klubu!