Zespół ze stolicy Polski zamelduje się w hali MOSiR w Radomiu (VIDEO)

W sobotę (30 stycznia) siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom ponownie zameldują się na parkiecie PlusLigi. Tym razem rywalem zespołu Wojskowych będzie drużyna Verva Warszawa Orlen Paliwa. W pierwszej rywalizacji obu ekip górą w Warszawie byli Cerrad Enea Czarni Radom. Jakim wynikiem zakończy się pojedynek w hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9? Transmisja meczu zaplanowana została na godzinę 14:45, a mecz transmitowany będzie przez telewizję Polsat Sport.Przed Cerrad Enea Czarnymi Radom kolejny mecz, którego stawką będą punkty do tabeli PlusLigi. W ostatnim pojedynku styczniowych zmagań zespół Dimy Skoryy zmierzy się w hali MOSiR z zespołem Verva Warszawa Orlen Paliwa. Drużyna Andrei Anastasiego do Radomia przyjeżdża z chęcią rewanżu za porażkę, jaką ponieśli 31 października 2020 roku, kiedy to przegrali z Wojskowymi 3:0.

Verva Warszawa Orlen Paliwa w obecnym sezonie PlusLigi, udowadnia że liczy się w grze w czołowe lokaty przed rundą play-off. Zespół ze stolicy Polski w swoim dorobku zapisał 39 punktów, co daje aktualnie, bardzo wysoką 4. lokatę w rozgrywkach. Drużyna Andrei Anastasiego sięgnęła po 14. zwycięstw i poniosła łącznie 7. porażek. Ostatnią przegraną zespół Vervy zanotował 30 grudnia, kiedy to lepsi okazali się zawodnicy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.


Drużyna Andrei Anastasiego po przegranej z liderem PlusLigi, notuje serię zwycięstw. W ostatnich tygodniach Verva Warszawa Orlen Paliwa w "przegranym polu" zostawiła Jastrzębski Węgiel (wygrana 3:2), GKS Katowice (wygrana 3:0), Ślepsk Malow Suwałki (wygrana 3:2) oraz Asseco Resovię Rzeszów (wygrana 3:2).  Cerrad Enea Czarni Radom po zwycięstwie nad MKS-em Będzin, w najbliższym meczu zrobią wszystko, aby zaprezentować się jak najlepiej. Jak zapowiada trener Dima Skoryy, drużyna będzie walczyć do samego końca o korzystny rezultat.

- Na pewno mogę obiecać, że będziemy walczyć o każdą piłkę i nie przestraszymy się żadnego przeciwnika. Wiadomo, że z najlepszymi zespołami w Europie gra się jak najlepiej. Postaramy się pokazać maksa, na którego nas stać. - powiedział Dima Skory, pierwszy trener Cerrad Enea Czarnych Radom. 

Cerrad Enea Czarni Radom dotychczas rozegrali 21. meczów. Wojskowi zapisali na swoje konto 7. wygranych i 14. porażek. Z bilansem 22. punktów radomski zespół przed pojedynkiem z Vervą Warszawa Orlen Paliwa, plasuje się na 12. lokacie w tabeli PlusLigi. 

Mecz Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa, rozegrany zostanie w sobotę (30 stycznia) o godzinie 14:45 w hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9. Spotkanie transmitowane będzie przez telewizję Polsat Sport.