Losowanie Partnerstwa Regionalnego Czarni 2020/2021! (VIDEO)

We wtorek (29 września) w hali sportowej MOSiR Radom odbyło się losowanie spotkań sezonu 2020/2021 w ramach Partnerstwa Regionalnego Czarni. - Cieszymy się, że projekt z roku na rok się rozwija - podkreśla Wojciech Stępień, prezes klubu WKS Czarni Radom S.A.

Partnerstwo Regionalne swoją działalność zainaugurowało pięć sezonów temu. Program zakłada wsparcie finansowe klubu przez samorządy z terenu byłego województwa radomskiego. W zamian za pomoc miasta, gminy i powiaty obejmują patronat nad dwoma spotkaniami PlusLigi z udziałem Cerrad Enea Czarnych Radom – jednego w Radomiu i jednego na wyjeździe.

- W ramach Partnerstwa Regionalnego Czarni jednostki samorządowe będą promowane w dwóch spotkaniach: w jednym domowym i jednym wyjazdowym. Uczestnicy Partnerstwa Regionalnego na wybranych meczach otrzymają miejsce na koszulce libero, a także możliwość rozwieszenia banerów na hali - powiedział Wojciech Stępień, prezes klubu WKS Czarni Radom S.A.

Partnerstwo Regionalne to projekt wspierający rozwój siatkówki w miastach i gminach regionu wprowadzony przez Stowarzyszenie CZARNI Radom, właściciela klubu WKS Czarni Radom S.A.

Wyniki losowania Partnerstwa Regionalnego Czarni w sezonie 2020/2021:
(gmina / mecz domowy / mecz wyjazdowy)

- Powiat Radomski: Ślepsk Malow Suwałki /  Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- Gózd: PGE Skra Bełchatów / Asseco Resovia Rzeszów
- Przyłęk: Jastrzębski Węgiel / Verva Warszawa Orlen Paliwa
- Skaryszew: Asseco Resovia Rzeszów / PGE Skra Bełchatów
- Pionki: Aluron CMC Warta Zawiercie / Aluron CMC Warta Zawiercie
- Kozienice:  Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle / Ślepsk Malow Suwałki
- Jedlińsk: Verva Warszawa Orlen Paliwa /  Jastrzębski Węgiel