Nowa umowa sponsorska z Zakładem Masarskim Krawczyk!

Nie mogło być inaczej! Miło nam poinformować, że nasz wieloletni sponsor klubu - Zakład Masarski "KRAWCZYK" nadal będzie wspierać męską siatkówkę w Radomiu! Przedsiębiorstwo związało się umową z klubem WKS Czarni Radom S.A. na kolejny sezon i nadal będzie widnieć na strojach naszej drużyny!Zakład Masarski KRAWCZYK powstał w 1990 roku. Zbudowana od podstaw, licząca początkowo kilkanaście osób firma stała się w ciągu kilkunastu lat poważnym, renomowanym producentem mięsa i wędlin, zatrudniającym ponad 200 pracowników. Strategia rozwoju zawsze podporządkowana była doskonaleniu jakości wyrobów i sprawnej obsłudze odbiorców.


Działalność zakładu obejmuje pełny cykl produkcyjny od skupu żywca, po sprzedaż mięsa i jego przetworów. Modernizując park maszynowy i wprowadzając najnowsze technologie, nie rezygnuje z tradycyjnych, wypróbowanych przez lata staropolskich receptur.Oferta asortymentowa obejmuje blisko 70 pozycji, między innymi tradycyjne polskie wędliny,  wędzonki i wyroby garmażeryjne, koncentrując się przede wszystkim nie na ilości lecz na jakości oferowanych wyrobów i zadowoleniu klienta. Niekwestionowaną perłą wśród produktów od kilku lat jest seria wędlin z Mleczkowa. Jakość wyrobów potwierdzają liczne nagrody zdobywane w Regionalnych Konkursach Wędliniarskich. Dobrze funkcjonujący dział transportu zapewnia terminowe dostawy towarów do wszystkich klientów.

- Miło nam poinformować, że Zakład Masarski Krawczyk w kolejnym sezonie PlusLigi, dalej będzie wspierać nasz zespół. Logo firmy będzie również widnieć na strojach meczowych naszej drużyny - dodaje Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.