Nowa firma zagości na strojach drużyny Cerrad Czarni Radom!

Firma Confirme podpisała z klubem WKS Czarni Radom S.A. nową umowę sponsorską na sezon 2019/2020! W nadchodzących rozgrywkach PlusLigi firma zagości na strojach meczowych drużyny Cerrad Czarni Radom!Miło nam poinformować, że firma Confirme w sezonie 2019/2020 zagości na strojach meczowych drużyny Cerrad Czarni Radom! - Praca układa się wzorowo, czego efektem jest nowa umowa sponsorska. Firma Confirme w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi, zagości na strojach meczowych drużyny Cerrad Czarni Radom. - powiedział prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień.

Firma Confirme Sp. z o.o. istnieje od 1989 roku. Jest doświadczoną firmą produkcyjno - handlową specjalizującą się w produkcji i dystrybucji wyrobów stalowych wykorzystywanych w budownictwie. Strategia firmy zakłada koncentrację sprzedaży na dwóch grupach asortymentowych:

- stali zbrojeniowej prefabrykowanej na zamówienie we własnym zakładzie prefabrykacji stali,
- wyrobach hutniczych (m.in. prętach zbrojeniowych, stali kształtowej, blachach).

- Najnowszym produktem w naszej ofercie jest szeroka gama wyrobów ze stali nierdzewnej. Posiadamy w Radomiu nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe. Pozwala to na organizację szybkich dostaw do naszych partnerów na terenie całej Polski. - podkreśla firma.

W celu utrzymania wysokiego poziomu dostaw stale unowocześniana jest flotę transportową, która obecnie składa się z 11 samochodów ciężarowych o ładowności do 24 ton. Wprowadzając na rynek nowe produkty Confirme dba o ich wysoką jakość. - Współpracujemy z największymi krajowymi i zagranicznymi producentami, oferując naszym partnerom handlowym najlepsze rozwiązania. - dodaje firma.