Tomek Fornal od przyszłego sezonu zmienia barwy klubowe

Po trzech latach gry w barwach Cerrad Czarnych Radom, z drużyną po 30 czerwca 2019 roku pożegna się przyjmujący Tomek Fornal. 21-letni zawodnik w barwach WKS-u, występował od sezonu 2016/2017, rozgrywając 91 spotkań dla drużyny z Radomia.Tomasz Fornal do zespołu Cerrad Czarnych Radom trafił w sezonie 2016/2017 ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Spale. W tym czasie popularny "Tytus" rozegrał dla Wojskowych 91 spotkań w PlusLidze, zdobywając dla radomskiego klubu 1004 punkty!

- To były wyjątkowe trzy lata. To właśnie w Radomiu mogłem wejść w dorosłe życie, ponieważ do drużyny dołączyłem prosto po liceum. Temu klubowi będę zawdzięczał bardzo wiele. To również tutaj rozpocząłem przygodę z seniorską siatkówką. Chciałbym podziękować trenerom za okazane wsparcie i zaufanie oraz pracownikom klubu za każdą pomoc. - powiedział Tomek Fornal.

Pragniemy podziękować Tomkowi za reprezentowanie barw naszego klubu w ostatnich latach! Dziękujemy za każdy zdobyty punkt dla Cerrad Czarnych Radom. Życzymy wszystkiego najlepszego w dalszej przygodzie z siatkówką! Do zobaczenia na ligowych parkietach!

Tomek Fornal w barwach Cerrad Czarnych Radom: 
Sezony: 2016/2017 - 2018/2019
Występy w barwach drużyny Cerrad Czarni Radom: 91 meczów
Liczba zdobytych punktów dla Cerrad Czarnych Radom w PlusLidze: 1004 punkty