Jesteś tutaj: Strona główna » Bilety i Karnety

Bilety i Karnety


Cena biletu w sezonie 2016/2017 na mecz z udziałem siatkarzy Cerrad Czarni Radom w hali przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu wynosi 30 złotych. Młodzież i studenci (posiadający ważne legitymacje) mogą skorzystać z zakupu wejściówki ulgowej w wysokości 15 zł. Taką samą kwotę trzeba  wydać na miejsce na tzw. ławeczkach. Natomiast na miejsce stojące 10 zł.

Tradycyjnie prowadzona jest sprzedaż całosezonowych karnetów. Cena wynosi 500 zł. Wydając wspomnianą kwotę, sympatycy piłki siatkowej będą mieli zagwarantowane miejsca na wszystkie mecz sezonu zasadniczego, mecze kolejnej rundy, a także potyczki Pucharu Polski, które rozegrane zostaną w Radomiu.

Bilety
30 zł - normalny (sektory: A, B, C, D, E, L, K, I, J, H)
15 zł - normalny (sektory: G, H)
10 zł - normalny (sektory: X, Y)

15 zł - ulgowy (sektory: A, B, C, D, E, L, K, I, J, H)

Karnety
500 zł - normalny (sektory: B,C,D, E, K, L, I, J)

Karnet upoważnia do wstępu na mecze PlusLigi, Pucharu Polski, w których drużyna Cerrad Czarni Radom pełni rolę gospodarza. 

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik imprezy masowej meczu piłki siatkowej mężczyzn zobowiązany jest do zapoznania się z jej regulaminem. Regulamin dostępny jest TUTAJ. Ze względów bezpieczeństwa do hali nie można wnosić napojów.

Miejsca w hali
Miejsca w hali są podzielone na sektory. Jeden bilet/karnet uprawnia do zajęcia jednego miejsca siedzącego w konkretnym sektorze, zgodnie z informacją nadrukowaną na danym bilecie lub karnecie.


Bilety ulgowe
Przeznaczone są dla młodzieży uczącej się i studentów. Zakupić je można za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki. Ochrona może odmówić wstępu osobie, która okaże bilet ulgowy bez odpowiedniej legitymacji uprawniającej do zniżki.


Dzieci do lat 7
Pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu wstępu. Bilet musi posiadać opiekun(-owie) dziecka.


Sprzedaż biletów i karnetów
Sprzedaż odbywa się przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej https://kupbilet.mosirradom.pl oraz w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9.

 

 

 


KARNETY
RADOM
INSTAGRAM
TERMINARZ / TABELA
SKLEP
COPYRIGHT © BY CERRAD CZARNI RADOM 2017