Bilety i Karnety

Cena biletu w sezonie 2017/2018 na mecz z udziałem siatkarzy Cerrad Czarni Radom w hali przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu zostały zróżnicowane.

Na mecze z zespołami: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Trefl Gdańsk, Onico Warszawa, Jastrzębski Węgiel, Asseco Resovia Rzeszów i PGE Skra Bełchatów bilet normalny kosztuje 30, a stojący 15 złotych. Młodzież i studenci (posiadający ważne legitymacje) mogą skorzystać z zakupu wejściówki ulgowej w cenie 20 zł. Tyle samo trzeba wydać za bilet na tzw. "ławeczki".

Cena na mecze z pozostałymi przeciwnikami wynosi: 25 zł (normalny), 10 zł (stojący), 15 zł (ulgowy) i 15 zł (ławeczki).  

Tradycyjnie prowadzona jest sprzedaż całosezonowych karnetów. Cena wynosi 400 zł. Wydając wspomnianą kwotę, sympatycy piłki siatkowej będą mieli zagwarantowane miejsca na wszystkie mecz sezonu zasadniczego, mecze kolejnej rundy, a także potyczki Pucharu Polski, które rozegrane zostaną w Radomiu.

 

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik imprezy masowej meczu piłki siatkowej mężczyzn zobowiązany jest do zapoznania się z jej regulaminem. Regulamin dostępny jest w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9. Ze względów bezpieczeństwa do hali nie można wnosić napojów.

Miejsca w hali
Miejsca w hali są podzielone na sektory. Jeden bilet/karnet uprawnia do zajęcia jednego miejsca siedzącego w konkretnym sektorze, zgodnie z informacją nadrukowaną na danym bilecie lub karnecie.


Bilety ulgowe
Przeznaczone są dla młodzieży uczącej się i studentów. Zakupić je można za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki. Ochrona może odmówić wstępu osobie, która okaże bilet ulgowy bez odpowiedniej legitymacji uprawniającej do zniżki.


Dzieci do lat 7
Pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu wstępu. Bilet musi posiadać opiekun(-owie) dziecka.


Sprzedaż biletów i karnetów
Sprzedaż odbywa się przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej https://kupbilet.mosirradom.pl oraz w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9.