Aktualności
CzarniTV: Cerrad Czarni Radom gotowi na ciężką pracę (VIDEO)
Cerrad Czarni Radom gotowi na ciężką pracę w okresie przygotowawczym do sezonu 2018/2019 w SiatkarskaLiga 📢 Zobaczcie krótki reportaż z pierwszych zajęć oraz wysłuchajcie co do powiedzenia miał szkoleniowiec WKS-u oraz zawodnicy radomskiego zespołu. Materiał przygotował Adam Kurasiewicz. 
Aktualności
CzarniTV: Cerrad Czarni Radom rozpoczęli przygotowania do sezonu (VIDEO)
Koniec wakacji dla siatkarzy Cerrad Czarni Radom. Na 60 dni przed pierwszym ligowym pojedynkiem w SiatkarskaLiga, podopieczni Roberta Prygla na siłowni Platinium Fitness Radom zainaugurowali przygotowania do sezonu 2018/2019!Cerrad Czarni Radom w poniedziałek (13 sierpnia), na równo 60 dni przed pierwszym pojedynkiem w lidze, zainaugurowali przygotowania do sezonu 2018/2019 w PlusLidze. Zawodnicy Roberta Prygla przed południem odbyli spotkanie organizacyjne w siedzibie...
Aktualności
20. urodziny Norberta Hubera!
14 sierpnia 1998 roku w Humniskach urodził się środkowy Cerrad Czarnych Radom - Norbert Huber! Z okazji 20. urodzin życzymy naszemu zawodnikowi wiele zdrowia oraz wytrwałości w dążeniu do postawionych celów! Życzymy również spełnienia marzeń, a także samych wspaniałych sportowych chwil z drużyną Cerrad Czarnych Radom! Sto lat Norbert!
Aktualności
CzarniTV: Maksim Zhigalov już w Polsce! (VIDEO)
Rosyjski atakujący, Maksim Zighalov jest już w Polsce! W sobotę (11 sierpnia) przedstawiciele radomskiego klubu odebrali z lotniska Chopina w Warszawie nowy nabytek Cerrad Czarnych Radom! Witamy Maksim w Polsce i w drużynie Wojskowych! Materiał przygotował Adam Kurasiewicz.
Aktualności
Końcowe odliczanie do inauguracji przygotowań
W poniedziałek (13 sierpnia) podopieczni Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia zainaugurują przygotowania do sezonu 2018/2019 w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. W pierwszym dniu treningów zawodnicy będą pracować wspólnie na siłowni. W kolejnych dniach dojdą jednostki treningowe na hali.  Siatkarze Cerrad Czarnych Radom kończą powoli wakacje. Już 13 sierpnia (poniedziałek) podopieczni Roberta Prygla zainaugurują przygotowania do nowego sezonu w siatkarskiej Plu...
Aktualności
Cerrad Czarni Radom na portalach społecznościowych
Zapraszamy na nasze kanały social media! Już 13 sierpnia drużyna Cerrad Czarni Radom rusza z przygotowaniami do nowego sezonu w SiatkarskaLiga Będzie się działo, więc bądźcie na bieżąco z informacjami z obozu Wojskowych! Jesteśmy na Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz YouTube!
Aktualności
CzarniTV: Z podziękowaniami w firmie Platinium Fitness Radom (VIDEO)
Kolejnym naszym przystankiem w ramach podziękowań za sezon 2017/2018 w PlusLidze, była firma Platnium Fitness Radom. To właśnie tam nasza drużyna przez cały ubiegły rok sumiennie trenowała, a w poniedziałek (13 sierpnia) rozpocznie przygotowania do kolejnych rozgrywek w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. Dziękujemy, że gracie razem z nami!Prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. - Wojciech Stępień wraz z Marcinem Tomczykiem - dyrektorem Stowarzyszenia Czarni Radom, z ...
Aktualności
27. urodziny Reto Gigera!
5 sierpnia 1991 roku urodził się Reto Giger! Naszemu nowemu rozgrywającemu z okazji 27 urodzin chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia! Jubilatowi życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, a także wytrwałości w dążeniu do upragnionych celów w życiu osobistym oraz zawodowym.  Składamy jeszcze raz wszystkiego najlepszego i życzymy jak najlepszych występów w barwach Cerrad Czarnych Radom w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi!(fot. Solothurner Zeitung)
(1 na 250) Następna