Enea Czarni Radom bez punktów na terenie wicemistrzów Polski (GALERIA)

W ramach 22. kolejki PlusLigi mężczyzn siatkarze Enea Czarnych Radom zmierzyli się na wyjeździe z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Wicemistrzowie Polski wygrali spotkanie przed własną publicznością, triumfując w trzech setach. Najbardziej wartościowym siatkarzem wybrany został libero, Erik Shoji.

W ramach 22. kolejki PlusLigi siatkarze Waldo Kantora zmierzyli się z wicemistrzem Polski - Grupą Azoty ZAKSA. Kędzierzynianie na własnym terenie okazali się drużyną lepszą, nie oddając swojemu przeciwnikowi seta. Wicemistrzowie Polski pojedynek w hali Azoty rozstrzygnęli kolejno w setach: 25:19, 25:18 oraz 25:19.

PLUSLIGA: GRUPA AZOTY ZAKSA - ENEA CZARNI RADOM (GALERIA)

Dla Enea Czarnych Radom była to już 19. ligowa porażka w tym sezonie. Siatkarze WKS-u wciąż zajmują ostatnie miejsce w całych rozgrywkach. Kolejnym rywalem zespołu Wojskowych będzie PSG Stal Nysa. Mecz zaplanowany został na poniedziałek (26 lutego) w hali Radomskiego Centrum Sportu. Początek pojedynku o godzinie 20:30.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Enea Czarni Radom 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kaczmarek (9), Janusz (4), Bednorz (13), Takvam (9), Paszycki (9), Chitigoi (8), Shoji (libero) oraz Kluth (1) i Biernat
Enea Czarni Radom: Ostrowski (6), Hofer (9), Buszek, Todorović, Meljanac (4), Rajsner (5), Nowowsiak (libero) oraz Formela (2), Piotrowski (1), Gomułka (16), Gniecki (1) i Teklak (libero)